Connect with us

Spravodajstvo

Kruté tresty v Taliansku

Publikovaný

on

Kto v Taliansku vedie motocykel jednou rukou, nenosí prilbu, alebo na predmestí vyťahuje Wheelies, môže očakávať tvrdé postihy. Doteraz mohla Talianska polícia motorky previnilcov zhabať. Teraz je od Januára 2007 zákon trošku zjemnený, pri vyššie popísaných priestupkoch je jazdec administratívnym uschovaním zaťažený 60 dní. Pri opakovanom priestupku v priebehu dvoch rokov sa uschovanie zvyšuje na 90 dní. Popri pokute ktorá je od 68 Euro (pri okamžitej platbe) až do 275 Euro je dodatočne zaťažený aj poplatkami za uschovanie.

3 komentáre

3 Comments

 1. cygno

  21. februára 2007 at 11:49

  To by bolo dost vela ludi bez motorky a na dlho. Neviem, ale ja neviem velmi robit stunt, ale napriklad ked prichadzam do krizovatky, na cervenu, tak niekedy sa narovnavam a napravam si rukavice. A myslim, ze to je neprimerany postih, to by potom mali napriklad zabavit aj auto, ked ta chytia pri telefonovani aby to bolo spravodlive.

 2. marek

  21. februára 2007 at 12:45

  po zadnom bez ruk a bez prilby ,to by bolo.myslim ,ze keby toto videli nasi policajti,tak by im popadali sanky 😁 a chceli to vidiet este raz

 3. milan3232

  21. februára 2007 at 20:40

  Asi vedia, preco to uzakonili… Nezmari Taliani

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri