Connect with us

Archív časopisu Motomagazín

Motomagazín Katalóg motocyklov 2011

Publikovaný

on

Už po 11. krát sme pre vás pripravili prehľad najvýznamnejších svetových noviniek a všetkého čo slovenský motocyklový trh momentálne ponúka. Katalóg je rozdelený do troch prehľadne usporiadaných samostatných častí a okrem časti venovanej motocyklom na vás čaká výber najzaujímavejších štvorkoliek, snežných a vodných skútrov na našom trhu. Samostatná časť katalógu je opäť venovaná prehľadu slovenských motofiriem, ktoré na našom trhu pôsobia.

Motomagazin – Katalóg motocyklov 2011 nájdete na svojom obľúbenom novinovom stánku od 03. 01. 2011 za nezmenenú cenu 3,65 Eur.

Katalóg si môžete za rovnakú cenu (3,65 Eur) objednať aj na dobierku na mailovej adrese: motomagazin@stonline.sk

Obsah:
Katalógová časť – MOTOCYKLE
ADAMOTO
APRILIA
BENELLI
BIAGINNI
BMW
CAPIRELLI
DERBI
DUCATI
GAS GAS
GILERA
HONDA
HUSQVARNA
KAWASAKI
KEEWAY
KTM
KYMCO
MOTO GUZZI
MOTOR HISPANIA
MOTORRO
MV AGUSTA
PIAGGIO
SUZUKI
TGB
TRIUMPH
VESPA
VICTORY
YAMAHA
YUKI


Katalógová časť – ATV, SNOW & WATER
ACCESS MOTOR
ARCTIC CAT
CAN-AM
LINHAI
REWACO
TGB
LYNX
SKI-DOO
SEA-DOO

Katalógová časť – MOTOFIRMY

Motomagazín – Katalóg motocyklov 2011

Advertisement

10 komentárov

10 Comments

 1. kxbibo

  3. januára 2011 at 9:51

  Paráda.
  Ak ešte platí predplatné za 1000 kreditov, chcem aj na tento rok.

 2. santal007

  3. januára 2011 at 21:11

  Aj ja mam tento dotazszs 😇

 3. Yetti

  4. januára 2011 at 7:19

  Ja mám taktiež záujem.

 4. Dracik

  4. januára 2011 at 7:21

  Niektoré moto ostali pekné, niektoré..zohavili…výborné pozeranie a čítanie 👍

 5. VladiB

  4. januára 2011 at 9:07

  Dohoda platí, všetci napíšte poštovú adresu exemu na exebat(z)motocykel.sk.

 6. ZOMBY

  4. januára 2011 at 9:38

  Som prisiel domov a doma cela kopa vasich magazinov takze listujem a nnadhera odvadzate dobru pracu vydno ze idete do predu! A chcem sa podakovat za uverejneny clanok hrozne topotesilo tak sa drzte v 2011
  👍

 7. VladiB

  4. januára 2011 at 11:01

  ZOMBY Je to vzájomné aj podakovanie aj super článok od teba.

 8. dorsoduro

  8. januára 2011 at 21:21

  Aj keď nepatrím k ľuďom ktorí plnia diskusné fóra, ale teraz už som nevydržal a musím reagovať. Podľa mňa je totiž tento Katalóg najslabší za posledne roky a to nielen rozsahom, ale aj obsahom. Má 150 strán a z toho je viac ako tretina reklama. Potom nezostal priestor na napísanie o modeloch, ale my si katalóg kupujeme pre to, nie pre zoznam motofiriem!!!. Veď uznajte sami, napísať 4 riadky o novinkách ako sú Tuono V4R, Tiger 800 alebo GSR 750…. sa mi zdá úbohé. ( Mimochodom, klesajúcu úroveň mali aj posledné čísla Motomagazínu, ale k tomu sa už vyjadrovať nebudem.) Takže „ ZOMBY“, ja s tebou nesúhlasím, podľa mňa sa časopis v poslednom období vybral cestou nadol. A je to škoda. 👎

 9. kxbibo

  10. januára 2011 at 11:39

  dorsoduro ja osobne s tebou nesúhlasím. Mne sa zdá presný opak. Članky testov podľa mňa išli úrovňou trošku hore, čo sa týka testov endúr a mx strojov tak tie testy nenapredujú. Osobne super nápad boli články od Cendiny. Dosť sa tam človek dočítal aj z motošportu. Tie články z pretekov aj vyjadrenia jazdcov sú fajn. ZOMBYho cestopis nemal chybu. Možno sa dočkáš celého článku o novinkách, ktoré ťa zaujímajú.

  Myslím si, že tu máš priestor vyjadriť svoju nespokojnosť, tak ju tu napíš. Redakcia ti podľa mňa odpovie, je aj v ich zájme znášať kritiku a vylepšovať motomagazín.

 10. Tamasi

  10. januára 2011 at 12:35

  Dorsoduro vďaka za názor. Je nám jasné, že formát, ktorý sme zvolili nemusí vyhovovať každému, ale snažíme sa poskytnúť základnú charakteristiku a podrobné technické parametre každého modelu, tak aby mal čitateľ prehľad o tom čo slovenský trh momentálne ponúka. Čo sa týka podrobnejšieho predstavenia noviniek, tak to si nechávame na stránky časopisu, kde môžeme každému modelu venovať viac priestoru ako na stránkach katalógu. Prehľad motofiriem na našom trhu považujeme za vhodný doplnok katalógu, nakoľko čitateľ sa dozvie nielen to čo si môže na Slovensku kúpiť, ale aj kde si to môže kúpiť. Je pravda, že sme rozsah katalógu pre tento rok mierne zoštíhlili, no za posledné dva roky sa domáci trh citeľne prepadol a tento prepad sa dotkol všetkých častí motocyklového trhu, nielen samotných predajcov a importérov. Napriek tomu sme sa snažili dostať na stránky maximálne množstvo motoriek, tak aby bol prehľad modelov čo najkompletnejší a v súlade s ponukou jednotlivých značiek na našom trhu.

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri