Connect with us

Spravodajstvo

Motorkári záchranármi plechovkárov

Publikovaný

on

Vojna medzi motorkármi a plechovkármi sa vedie už dosť dlho. Rýchlo vstrebajte čo najviac bojovej atmosféry, lebo tá sa môže stať čoskoro minulosťou. Švédska firma Coming Through Sweden AB, prišla na trh s odťahovým motocyklom – The Retriever (Záchranár). Je to špeciálne upravený motocykel Honda GL 1800 Goldwing. Váha odťahoveho zariadenia je 165kg, maximálna povolená váha odťahovaného vozidla je 2500 kg a maximálna rýchlosť naloženého Záchranára je 30km/h. Jeho technológia je ochránená dvojitým patentom.

Jeho ovládateľnosť je ľahká kvôli nízkemu bodu gravitácie a s poskladaným zariadením má šírku 95cm. Dokáže sa dostať na vela miest, kde sa klasické odťahové vozidlá nedostanú: mestské cesty a dialnice počas zápchy, parkoviská a garáže.

Možno tento záhranár nezachráni len pokazené autá, ale aj nás motorkárov, keď nám začne robiť dobré meno. Napriek tomu si neviem predstaviť časy, keď sa mi plechovkári začnu uhýbat v zápche, aby som mohla filtrovať, na križovatke sa pozrú dvakrát, aby sa presvedčili, či nejde motorka a dajú signál, keď budú policati merať rýchlost. Som pesimista?

www.comingthrough.se
yagiza

Advertisement
Suzuki Suzuki
Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri