Connect with us

Spravodajstvo

Najbrutálnejší svalový naháč prichádza?

Publikovaný

on

O čom sa pred nedávnom ticho šepkalo na toaletách, sa teraz rozoberá úplne suverénne rovno na pracovisku. Kawasaki už dlhšie pracuje na veľkom bratovi pre Z750 a Z1000 ? Z1400. Srdcom mu bude ako už urcite tušíte motor z dlho očakávaného modelu ZZR1400. Kedže svojim oficiálnym vyhlásením o ZZR1400 Kawasaki ukončila dlhá špekulácie o jej konskej sile, teraz sa môžete zabávať počas dlhých zimných večerov diskutovaním o konskej sile tohto naháča, ktorá bude jednoznačne nad 160bhp, aby tak prekonala konkurenta v tejto triede BMW K1200R. Kawasaki bude určite pracovať na tom, aby sila bola čo najvyššia, kedže Suzuki plánuje predstaviť svojho svalového naháča GSX1300, ktorému srdcom bude motor z vysokovýkonnej Hayabusy.

Povráva sa, že nový Z1400 bude predstavený na trhu už v budúcom roku. Paul Cross, Senior Marketing Executive Kawasaki povedal: ? Kawasaki neustále pracuje na vývoji svojich modelov a na predstavení nových a vylepšených motocyklov, aby uspokojili dopyt spotrebiteľov. Ešte sme neuverejnili detaily ponúkanych modelov pre rok 2007, preto nemôžem reagovať na otázky možných modelov pre rok 2007, alebo modelov budúcich rokov.?

Takže diplomacia nabok: áno pracujete a najneskôr do roka a do dňa bude predstavený svetovému trhu. A ešte si suverénne tipnem, že bude mať nejakých 175-180bhp. yagiza

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri