Connect with us

Archív časopisu Motomagazín

Motomagazín 10 / 2010 Bikes & Girls

Publikovaný

on

• Predstavenie:
Ducati 848 EVO – Superbike pre široké masy
Ducati predstavila model 848 v roku 2008 a aj napriek svojmu trochu netradičnému zdvihovému objemu sa tento motocykel na trhu rozhodne nestratil a stal sa superbikom určeným pre široké masy. Ľahko dávkovateľný výkon spolu s vynikajúcim podvozkom prinášali len ťažko odolateľnú kombináciu. Pre rok 2011 prichádza prvá modernizácia tohto úspešného motocykla v podobe modelu 848 EVO.

(pokračovanie na stranách 38 – 39 v Motomagazíne 10/2010)
_______________________________________________________

• Test:
Yamaha YBR125 – Motocyklový šlabikár
Mnoho z tých, ktorým ešte neuschla pečiatka vo vodičskom preukaze, uvažujú automaticky o super športovej mašine, najlepšie hneď s litrovým objemom. Veď čo, vodičák už je, tak načo sa zdržovať s nejakými zbytočnosťami ako príprava na malej 125-ke. Ale chyba lávky, na dnes predstavenej Yamahe YBR125 sa dá vstrebať množstvo návykov, ktoré nás budú neskôr spoľahlivo chrániť pri prechode na vyššiu triedu.

(pokračovanie na stranách 40 – 41 v Motomagazíne 10/2010)
_______________________________________________________

• Bikes & Girls (nová rubrika)

Je to tu. Ha! Konečne mediálny priestor pre nás, tie jediné dokonalé, úžasné, krásne, milé, dobré, šikovné a hlavne nesmierne skromné ženské. A preto odporúčam všetkým jedincom so zvýšenou hladinou „zlých“ hormónov s názvom testosterón bleskurýchlo túto stranu otočiť a venovať sa inej tematike. Tu dochádza k paraklyzmatyckému stretu dvoch odlišných dimenzií, len nešťastnou náhodou spojených zhodným koníčkom – motorkami. A ako dúfam, o nich to celé bude. Len… Tak nejak trošičku. Možno… Málilinko natrené na ružovo.

(pokračovanie na stranách 44 – 45 v Motomagazíne 10/2010)
_______________________________________________________

• Turistika:
Na motorke do Černobyľu
Šesť dní, tri krajiny, dve motorky, dvaja jazdci. Zostava: Michal Kostúrik (Kosťo) – BMW R1200 GS Adventure a Juraj Hlaváčik (Kykko) – BMW F650 ST. Viac ako 2 500 kilometrov od 25. do 30. mája 2010.
Prečo na Ukrajinu? Pretože je to prekrásna zem, ktorú len tak celú nespoznáte! Čím viac tam jazdíte, tým viac túto zem ľúbite! Aspoň to hovorí každý, kto tam už bol. Tých turistami preplnených krajín už máme po krk. Pohodovú jazdu kazia len uniformovaní výpalníci – policajti, ktorí nám dávali rany pod pás až do miesta katastrofy, mnohým známej pod menom Černobyľ.

(pokračovanie na stranách 50 – 53 v Motomagazíne 10/2010)
_______________________________________________________

Motomagazín č.: 10/2010 nájdete v novinových stánkoch od 23. septembra.

MMA 10/2010_2

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri