Turistické články
S H-D na Nordkapp (2. časť – dokončenie)
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 4 týždnePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 2 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
PodujatiaPred 3 mesiaceMotocykel 2026 rastie: výstava spája jazdcov, technológie aj motorkársku komunitu
-
Testy a recenziePred 1 mesiacKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná

Lehy
20. septembra 2009 at 7:37
Pekný výlet,rozmýšlam na budúci rok sa tiež pustiť niekam tým smerom ! 🙂 👋
cazzo
20. septembra 2009 at 21:26
Že by som sa k tebe pridal Lehy? 😈
AMIS
21. septembra 2009 at 20:59
Charakter vezmeš ma so sebou ? 😉
Lehy
22. septembra 2009 at 4:24
AMIS , jasné,však budeme potrebovať niekoho,kto vie ugrofínsky ! 😁 😁
Bubo
22. septembra 2009 at 6:50
Tiež ma to tam ťahá, okúpať sa, 😁 uvidíme…
Matooo
24. septembra 2009 at 10:06
Bubo ty si blazen 😁 😉 Ale fotky, krajinky uzasne 😶 😎