Connect with us

Spravodajstvo

Sony Ericsson Freestyle Kings

Publikovaný

on

Tlačová správa
Bratislava 11. decembra 2008 ? Freestyle motocross si na Slovensku získava čoraz viac fanúšikov. Po veľmi úspešných minuloročných pretekoch, ktoré videlo 11 500 divákov, sa do Košíc vracia veľkolepá show s názvom Sony Ericsson Freestyle Kings. Pre minuloročný obrovský záujem a skvelé ohlasy publika bude súťaž hneď od začiatku ? aj v piatok aj v sobotu ? a to 23. a 24. januára 2009 v košickej Steel Aréne.
Saltá vzad na motorke (backflip), dych vyrážajúce skoky, triky bez pudu sebazáchovy a strhujúcu atmosféru divákov vám prinášame opäť, a to v súťaži zo seriálu s názvom Sony Ericsson Freestyle Kings, ktorá sa zároveň odohrá ako pohár AEPRO a kvalifikácia na FIM Majstrovstvá sveta vo Freestyle motocrosse.
V košickej Steel aréne sa po druhýkrát predstavia tí najlepší freestyloví motocrossári z celého sveta. Aktuálny víťaz Majstrovstiev sveta 2008 Remi Bizuard z Francúzska, Kota Kogimura z Japonska či Eugénio Zafra zo Španielska sa už teraz tešia, že znova zažijú elektrizujúcu atmosféru, ktorú minulý rok vytvorili diváci v košickej Steel aréne.
Diváci budú môcť vidieť v Košiciach tých najlepších jazdcov, ktorí sa zúčastňujú na najprestížnejších FMX akciách a na sérii Majstrovstiev sveta, ale i nádejných mladých jazdcov, ktorým je umožnené z tejto série postúpiť do súťaže FIM Majstrovstvá sveta Suzuki Night of The Jumps Liberec 2009.
Radi by sme vám predstavili prvého zo zoznamu aktuálne najlepších jazdcov na svete, ktorý prijal pozvanie na Sony Ericsson Freestyle Kings ? Petra Piláta. Tento talentovaný, len sedemnásťročný jazdec je v súčasnosti v špičkovej forme, čo dokazujú jeho úspechy. Petr tento rok okrem iných výborných umiestnení skončil na 8. mieste v celosvetovej sérii Red Bull X Fighters, ktorá je považovaná za najprestížnejšiu FMX súťaž na svete. Je známy ako najmladší jazdec na svete, ktorý skočil backflip (salto vzad). Petr v súčasnosti predvádza trik ?backflip can can take off to can can lander?, čo znamená, že na rampu sa rozbieha s obidvoma nohami na jednej strane motorky, predvedie salto a tak isto aj dopadne. Naživo vidieť tohto elitného českého pretekára, bude určite obrovským zážitkom.
Petr Pilát ? to je jeden z dvanástich pretekárov, ktorých vám postupne budeme predstavovať.
Veľkolepé FMX súťaže doplní pestrý sprievodný program, v ktorom sa odohrajú FMX súboje o najlepší ?WHIP? a súťaž o najlepší trik večera ?Best Trick?. Rovnako bude pre divákov pripravená freestyle BMX show, kde špičkoví jazdci na bicykloch BMX predvedú neskutočné triky. Diváci sa ďalej môžu tešiť aj na Pit Bike show, pri ktorej najlepší jazdci na malej motocrossovej motorke predvádzajú podobné kúsky, ako jazdci na veľkých strojoch.
Priaznivci Sony Ericsson Freestyle Kings si môžu zakúpiť vstupenky na ktorýkoľvek deň v sieti Ticketportal. Viac informácií nájdete aj na www.fmx.sk.

Cena vstupenky ? predpredaj od 2.11. 2008 do 22.1.2009
Horné tribúny: 899,-Sk /A32 – A36, B32 – B36/
Horné tribúny: 799,-SK /A31, A37, B31,B37/
Dlhé strany + rohové strany: 899,-Sk /A13-A18, B12-B17/
Krátke strany: 799,-Sk /A12-B11, A19-B18/
Deti do 130 cm: 20 % zľava z ceny lístka

Sony Ericsson Freestyle Kings

1 komentár

1 komentár

  1. AMIS

    25. decembra 2008 at 20:31

    Tak toto si nenechám ujsť 😘

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri