Spravodajstvo
Stroj času
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 4 týždnePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 2 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
PodujatiaPred 3 mesiaceMotocykel 2026 rastie: výstava spája jazdcov, technológie aj motorkársku komunitu
-
Testy a recenziePred 1 mesiacKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná

campa
3. mája 2007 at 4:41
🙂 to je to čo som povedal pred rokom, preč je čas širokého zadného kola……
KRASNA robota. Proste nádhera. Nie je to najazdenie ale je to super.
yamaxx
3. mája 2007 at 7:09
Krasa
MacoLM
3. mája 2007 at 7:34
Zaujimave. pripomina mi to sijaci stroj co mame na chalupe 😁
CHACKY
3. mája 2007 at 9:47
Perfektné…fascinujúce. 🙂 rada by som si ju pozrela na vlastné oči… veľmi zaujímavý kus
zajo78
3. mája 2007 at 10:02
Pekný
reeko
3. mája 2007 at 13:52
Na jednu stranu pekny ale na druhu niektore veci sa mi nepacia.. 😈
WILD
3. mája 2007 at 19:32
Campa,široké zadné kolo je vec vkusu.V najbližších dňoch by som vám rád predstavil našu ďalšiu stavbu od Midnight Custom Cycles s 360mm zadným kolom. 😈
Sunny
4. mája 2007 at 7:56
Celkom pekna az na ten ram, vidlu, rajdy, kolesa, sedacku… hmmm, motor celkom ujde 😈