Connect with us

Spravodajstvo

Štyri možnosti, ako si spríjemniť víkendové dni 17. – 18. 4. 2010

Publikovaný

on

Kalendár Slovenskej motocyklovej federácie je plne nabitý. Každý víkend sú pripravené rôzne podujatia, takže rozhodnúť sa, ako si spríjemniť víkend bude jednoduchou úlohou. Výber je veľký a na svoje si prídu rozhodne milovníci štvorkoliek a motocrossu. Mimo SMF je na tento víkend naplánovaný aj motozraz a predvádzací deň.
_______________________________________________

Quad – zmena
V Šenkviciach malo byť túto sobotu prvé podujatie tohtoročného seriálu MM SR v quad crose. Ale vzhľadom k nepriaznivému počasiu sa pretek uskutoční v nedeľu, teda 18. 4. 2010. Časový harmonogram sa ale nemení a ostáva rovnaký, ako na sobotu.
_______________________________________________

Motocross
Ďalším podujatím je na tento víkend pripravený pretek terénnych motocyklov na Skýcove. 17. 4. sa uskutoční MM SR mládeže (triedy MX50, MX65, MX85 a MX2 junior) a 18. 4. jazdci zabojujú o stredoslovenský pohár.

Viac info na [linka]
_______________________________________________

Motozraz
Zároveň sa neďaleko Skýcova v Zlatých Moravciach uskutoční prvý Zlatomoravecký motozraz v dňoch 17 – 18. 4., ktorý začína už od 10:00 na námestí v ZM.
_______________________________________________

Predvádzací deň
Motoshop Žubor Vás pozýva dňa 17. 4. 2010 na predvádzací deň značky KTM a Husaberg na tankodrome smer Horné Pršany (okolie Ban. Bystrica).

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri