Podujatia
Ukončenie sezóny V Bikers Centre Slovakia – TT
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná

kxbibo
18. septembra 2008 at 14:42
Keby to vyhrám tak to blato v BA nájdem a to by ho nespoznali keby im ho donesiem naspäť 😁
campa
18. septembra 2008 at 15:04
ASi ne, zabudol si si prečitať že Limo, to znamená že LIMUZÍNA!!! 🤣 🤣 🤣 👋 👋 👋
Bahno asi ne. Tam to je plus šofér kxbibo! Mrkni si foto Nitra 2008 alebo toto: [linka]
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 že bahno 🤣 🤣 🤣 🤣 😕 😶
Matooo
18. septembra 2008 at 16:11
Sak to nie je auto ale vagooon 😶 😁
italofighter
18. septembra 2008 at 16:25
campa myslis ze ta limo by sa nedala zobrat niekam zablatit ja myslim ze hej aj ked bolo by to asik o hubu
campa
18. septembra 2008 at 18:49
😀 o velku hubu! Bude húpačka -kapota plus zadný kufor 👋
kxbibo
18. septembra 2008 at 18:54
campa to sa potom nehrám nie je offroad, nie je nič 😁
campa
19. septembra 2008 at 9:03
Kxbibo, ty tuším to bahno aj papáš 😀 😁 🤣
charym
19. septembra 2008 at 23:11
campa 40 % zlava ?kua tak kto mi kupi gumy poslemmu prasule pls. 🙂 180/50 metzeler M3
campa
20. septembra 2008 at 7:42
Už sa vyčasuje.
Puco
21. septembra 2008 at 19:45
Jááááj..dobre bolo. Aj gulášik sa už dal. Starký, drž sa, držíme palce. Aj Evinka ide pondelok pod nož, držíme palce. A dúfam že darčeky ti budú 👋 👋 👋 Sme s tebúúúú 😉 😉 😉
slobo
21. septembra 2008 at 22:00
Neboj Puco, tento raz mali Andele cas, sa zorganizovat …
Rano sofer otvara dvere, … Al Campa nasada do LIMU H-1, via Kramare
Ustretovost personalu, odbornost zakroku v maximalnej moznej miere, zarucena
…………………………………………………………………………………………….
Drzim palce 👋
slobo
21. septembra 2008 at 22:06
Yay … Campa, nezabudni na turban 🤣