Connect with us

Spravodajstvo

V Čechách Yamaha opäť jednotkou v prvom štvrťroku 2010

Publikovaný

on

Tlačová správa – Čestlice, 22.4. 2010

V prvom štvrťroku 2010 sa značka Yamaha stala najpredávanejšou značkou
motocyklov a skútrov v Českej republike s celkovým počtom 185 registrovaných motocyklov a skútrov v kategórii L1. Značka Yamaha je tak opäť najobľúbenejšou značkou na českom trhu.

___________________________________________________

Značka Yamaha v prvom štvrťroku 2010 dominovala českému motocyklovému trhu, a to aj napriek spomaľujúcemu dopytu celého trhu a poklesu predaja, s pohodlným náskokom 36 registrácií pred druhou značkou v poradí.

V kategórii nad 50 cm3 zaznamenal celý trh v prvom štvrťroku 2010 výrazný pokles. Napriek tomu bolo do prevádzky zaregistrovaných celkom 147 nových motocyklov a skútrov značky Yamaha, čo reprezentuje 18,19 % tržného podielu v tomto segmentu.

Značka Yamaha tak na českom trhu nadviazala na športové úspechy v sezóne 2009 (zisk titulov majstrov sveta v kategóriách MotoGP, WSB aj WSS) a víťazné motocykle Yamaha ovládli aj české cesty.
___________________________________________________

„Samozrejme sme veľmi radi, že sme sa medzi zákazníkmi stali opäť najobľúbenejšou značkou. Radi by sme poďakovali našim zákazníkom a obchodným partnerom za dôveru, ktorú sme doteraz v roku 2010 získali, a môžeme sľúbiť, že budeme naďalej pokračovať v dlhodobom rozvoji značky Yamaha a príprave atraktívnych akcií pre našich zákazníkov a fanúšikov“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Yamaha Motor Middle Europe CZ/SK, pán ing. Václav Koucký.

Yamaha Motor Middle Europe CZ/SK

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri