Zrychlenie Mozilla Firefox
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Zrychlenie Mozilla Firefox
- Toto téma obsahuje 20 odpovedí, 8 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 11 mesiacmi od
Kwasak.
-
AutorPríspevky
-
13. júla 2007 o 0:19 #75124
Kwasak
Účastník (Participant)Toto som nasla uz davnejsie na webe (ved tam je vsetko 😁 ), urobila som tak a funguje to. Firefox je aj tak rychlejsi ako IE, ale s tymto nastavenim je uplne super:
Ako zrychlit Firefox
1. Vo firefoxe kde sa zadava adresa napiste: about:config
2. Nastavte si filter network.http
3. Dvakrat kliknite na "network.http.pipelining" a hodnota sa vam zmeni na TRUE, to iste urobte aj pri "network.http.proxy.pipelining"
4. Dvakrat kliknite na "network.http.pipelining.maxrequests" a hodnotu zmente na 30
5. Nakoniec hocikde kliknite pravym a kliknite na NOVY a CELE CISLO, ako nazov dajte "nglayout.initialpaint.delay" (bez uvodzoviek) a ako hodnotu dajte 0
6. Uzivajte si rychlejsi firefoxDalsia vec, ktoru som nainstalovala je Fasterfox , da sa priamo instalovat tu:
https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/1269
P.S. Funguje to vsetko aj na ver. 2.0.0.4 (poslednej) 😉
13. júla 2007 o 4:53 #75125cbr900
Účastník (Participant)Kwasak 😘 😘 😘 😘 😀 … funguje to…. perfektum v moooobile 😁
13. júla 2007 o 5:33 #75126raptor
Účastník (Participant)Kwaska po bod 4 som nemal co menit
pri bode 4 mam nastavenu hodnotu 6 …. nechal som to zatial tak… ty si tam mala predtym aku hodnotu nez si tam dala 30?
bod 5 som spravil podla tebafaster fox som mal ale som ho odinstaloval lebo pri urcitych strankach mi blbol… je to vlastne akesi nacitavanie dopredu odkazov na ktore sa da kliknut a neni to vzdy ono
inak v noci by si mala spat aby si potom cez den mohla dakedy uz aj prist na zlatomoravecko ty slubotechna 😎
13. júla 2007 o 5:59 #75127cbr900
Účastník (Participant)raptor ja som tam mal 4… ale predtým som do toho nezasahoval
13. júla 2007 o 6:12 #75128raptor
Účastník (Participant)Ja som tiez predtym do toho nesahal… lebo ani som nevedel ze sa do toho takto sahat da 😀
13. júla 2007 o 6:27 #75129cbr900
Účastník (Participant)cbr900 … ešteže si mi to povedal… už som ťa skoro zaraďoval k tým hore, čo sa vyznajú 😁
13. júla 2007 o 7:24 #75130Kwasak
Účastník (Participant)Ludia, ja uz chcem ist spat, vecer vam odpoviem 😁
Raptacsik moj, ja neviem co tam bolo predtym, ale kazdopadne firefox je uplne super prehliadac. IE je asi taky na kokod ako cely windows aj tym chudobnym billom na cele… Uz ta musim dojst kuknut, uz ma dlho nikto na ruky nedvihal a nepritiskal si ma na hrud (ono mna len malokto udvihne) 😀
Co sa tyka toho firefoxu, mne sa paci, ze tam mozem instalovat doplnky, mam tu FTPcko, pocasicko, blokovanie obrazkov a reklam (super na motoride), ukazovanie IP adresy, meranie rychlosti pripojenia, stahovace videa a obrazkov. Proste to mam vsetko v jednom a nemusim sa mrvit v kompe a hladat mnozstvo programov ked nieco chcem.13. júla 2007 o 11:31 #75131andoo
Účastník (Participant)Mini opera rulezzzz
13. júla 2007 o 16:00 #75132raptor
Účastník (Participant)No to blokovanie reklam vyuzivam hojne aj tu na exebate… aspon mi nic neblika do oci 😁
kwaska exploder sa firefoxikom neda porovnavat ani po 15 poldecakoch
13. júla 2007 o 16:04 #75133Kmotr
Účastník (Participant)Wow, fachci to jak omega. Andoo, diky…
13. júla 2007 o 16:40 #75134duggo
Účastník (Participant)Ked idem cez Firefox , huci mi ventilator 😕 ked idem cez Safari je to v pohode 😎
13. júla 2007 o 17:07 #75135Kwasak
Účastník (Participant)Tu mi ta reklama nevadi, nie je to prepchate banermi a neblika to jak uderene zo vsetkych stran. Takto sa mi to paci najviac:
[linka] 😁13. júla 2007 o 17:11 #75136raptor
Účastník (Participant)Kwaska 😁.. ty to mas nastavene jak ja
ANI JEDEN REKLAMNY BANNER! 😈
13. júla 2007 o 17:21 #75137Kwasak
Účastník (Participant)JO! 😁 nesmerne ma to obtazuje 😈 , mam toho dost ked nieco hladam na webe – nie este aj potom po veceroch, sak to kazi oci 😉
13. júla 2007 o 17:27 #75138raptor
Účastník (Participant)Kwašák ja len dufam ze cez weekend nebudes hladat na internete ale ukazete svoje nemecke lestenky v jasenskej
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
