Connect with us

Spravodajstvo

BMW Motorrad Slovensko v Bratislave zbrojí na úspech

Publikovaný

on

10.10.2019 TK – Bratislava

Už je to dávnejšie, čo spoločnosť Tech Moto s.r.o. prevzala zastúpenie motocyklov BMW v hlavnom meste. Na sezónu 2020 bola v predpremiére novinárom predstavená novopostavená ukážková predajňa pre motocykle z modro-bielou vrtuľou v znaku. 

Otvorené:
Najväčší mono brand…
1 x podzemný + 2 x nadzemné priestory…
Plocha 1595  m. štv. len pre BMW Motorrad
Servis 124 m. štv. / 2 servisné miesta
Vo výstavbe:
Bistro & Bar & Garáž
BMW point of Experience Contest
Dokončenie: 3/2020

Foto

Od základu všetko nové
V zastúpení importéra motocyklov BMW – Marekom Malatincom a majiteľom spoločnosti Tech Moto Jurajom Gajdárom bola malej skupine novinárov predstavená úplne nová predajňa na Račianskej 184. Tá sa nachádza pri veľmi frekventovanom mieste, na hlavnom ťahu od pezinskej časti do centra hlavného mesta. Ak Bratislavu nepoznáte, stačí vedieť, že na Babu či smer Modra máte blízko. Krásna a úplne nová plocha vyrástla v premyslenom naplánovaní v spolupráci s importérom. Mimo nadštandardných metrov štvorcových na dvoch poschodiach tu nájdeme pod úrovňou zeme obrovský skladovací priestor na motocykle kde prepojenie na prezentačné poschodia zabezpečuje nadrozmerný výťah. Sofistikovane je premyslená aj kultúra skladovacích priestorov, niekoľko priestorov je rozdelených podľa dôležitosti a čo najlepšom prístupe ku hľadanému tovaru. Nechýba nočná dodávka dielov a priestor pre ich prerozdelenie. Tech Moto sa zameralo na zákazníka a je na stavbe jasne poznať ich úmysel skrátiť dodaciu lehotu nielen na motocykel, ale aj na ND a služby. Servis má dobrú polohu, dostatok denného svetla a miesto pre technika a zákazníka kde majú pokoj na riešenia a objednávanie doplnkov.  

Foto

Heslom „make life a ride“
Pri hlavnom vstupe na nás mrkne práve toto heslo, v predajni nájdeme dostatok motocyklov a je až neuveriteľné, že sa jedná len o jednu značku. Rok 2019  je ale zatiaľ úspešnejší ako ten posledný, predaj motocyklov zatiaľ narástol o 11,9 % a BMW sa v prvej päťke motocyklových značiek posunula na tretie miesto a o takmer percento preskočila Kawasaki. Mimo Bratislavského zastúpenia na Slovensku nájdeme ešte tri – v Banskobystrickom, Žilinskom a Košickom kraji a každé rešpektuje identitu značku. Tech Moto sa popri krásnom priestore orientuje hlavne na služby a zážitok, nechýba moto požičovňa, vyškolenie personálu na danú funkciu či špičková spolupráca s výrobcom. To je ale začiatok a vo firme je už v príprave niekoľko akcií, motovýletov a mnoho zážitkov ktoré si odnesiete pri kúpe motocykla BMW. Toto plánovanie v spolupráci s importom má dosť jasnú predstavu do ďalekej budúcnosti podčiarknuté tradičným nezaspaním na vavrínoch.

Foto

Investícia do fungovania
Podľa nás má BMW Motorrad v Bratislave ukážkové zastúpenie, je tu dostatok zamestnancov a interiéru či exteriéru nie je čo vytknúť. Hlavná je ale myšlienka „všetko pre zákazníka“ , tá je tu naozaj silno zakorenená a tak k Yamaha Tersus sa v danom areáli objaví ešte jedna chuťovka ktorá bude priamo prepojená na značku BMW. Priamo oproti vstupu do predajne už rastie Cafe and Bar kde si každá motorka nájde svoje kľudné miesto. Pod kaviarňou na poschodí bude dostatok garážových boxov na prenájom, kde si viete svoj motocykel uskladniť v akejkoľvek dennej hodine. Pri dostatočných zónach na oddych, inšpiráciách na prestavbu či možnosti si personalizovať svoje „báwo“ je zrejmé, že sa máme na čo tešiť. 
Treba počkať na oficiálne otvorenie alebo sa ísť osobne presvedčiť.

 
Dušan „Campa“ Lysák
Foto: BMW a autor

BMW Motorrad Slovensko v Bratislave zbrojí na úspech

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. devill63

    17. októbra 2019 at 6:50

    👍 😎

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri