Connect with us

Spravodajstvo

BMW Motorrad ŽILINA – OTVORENÉ – boli sme tam!

Publikovaný

on

BMW Motorrad ŽILINA – už dva mesiace predáva….a POZÝVA vás na otváranie!
Zapíšte si do kalendára túto sobotu 27. mája (10:00-17:00 h).

Motorkári, máme pre vás tip na výlet! Viete o tom, že v Žiline pribudol nový predajca motocyklov BMW? Predajňu vlastní spoločnosť MD-BAVARIA Žilina s.r.o., ktorá v tomto roku oslávila 15. výročie v segmente predaja vozidiel BMW. Pri tej príležitosti spustili aj predaj motocyklov BMW, pre ktoré vytvorili samostatnú budovu a tá skvele zapadla do komplexu BMW tejto spoločnosti

Foto
Tak  čo tak zájsť a dať si u nich kávičku, ako sa to stalo dnes aj mne? Urobil som takú nenápadnú prepadovku, po bezbariérovej rampe sa dostávam do vyvýšeného prízemia budovy a v predajni ma víta veľmi  milá, blonďavá kráska Mirka s úsmevom a ešte som sa tu ani nerozhliadol a už som dostal ponuku na kávičku. Tak fajn, pozerám teda po predajni a je tu cítiť noblesu a zároveň pokoru a priateľstvo. Pocit noblesy mi dodáva otvorený interiér, vôňa nových motoriek a nábytku, pocit priateľstva personál, ktorí sa ku mne nenútene správa ako k starému kamarátovi a to ani nevedeli kto som. Vzadu na príjme servisu vidím známeho – Romana, len má zákazníka, tak sa len pozdravíme a ja sa neviem vyobzerať.

Na prízemí sú motorky
Je tu celá paleta produkcie BMW Motorrad usporiadaná v prehľadnej línii. Skvelý prehľad, výborný priestor na nasadnutie a vyskúšanie, do ničoho nedrgám, nekopem, miesta všade dosť. Priestor je nesymetrický, taký dobrodružný, okná na všetky strany, na detaily motoriek vidím úplne super. Vzadu vidím dvere do servisu a navyše niečo ako intímnu dvojpodlažnú miestnosť pre odovzdávanie motorky zákazníkovi. Zaujímavé riešenie.

Foto

Nad predajňou je príslušenstvo
A to pre motorkára i motorku. Priestor je predelený a deliaca stena oddeľuje originálne príslušenstvo BMW od ďalšieho, ktorý v prevažnej miere tvorí značka REVIT. Skúšobné kabínky a minibar je tu ako samozrejmosť. Do očí vám vbehne adventure kútik s rozostavaným stanom na kôre a kameňoch. No ako ma navnadili?

Foto

Foto

Foto

Pod prízemím je bar a…
Pod celou predajňou je podzemný priestor s viacerými miestnosťami. Je tu netradičný bar s veľkou miestnosťou, ako stvorený pre klubovňu a k tomu má i slúžiť. Viem si tu predstaviť míting, či prezentáciu produktov, ale i partiu motorkárov v družnej debate. Nachádzam tu veľmi netradičný priestor  pre zákazníkov, ktorí prídu na motorke, potrebujú sa prezliecť, osprchovať, odložiť si veci, ak priviezli moto do servisu a potom si ich vyzdvihnúť. Taký intímny kútik, no super!

Foto

MD-BAVARIA BMW Motorrad VÁS POZÝVA na otváranie!
Zapíšte si do kalendára sobotu 27. mája (10:00-17:00 h).

Tento čas bude určený práve pre vás, ktorí máte záujem sa pozrieť ako to u nich vyzerá. Na programe bude bezplatné testovanie motoriek, spojené s príjemným posedením a ako je v BMW zvykom, tak s bohatým bezplatným občerstvením. Motorkári sú tu vítaní a keďže je to prvý ročník, ak niečo nebude OK, tak im to odpusťte. V tomto termíne máme i novinársku pozvánku a tak sa k predajni BMW Motorrad Žilina vrátime v budúcom vydaní ešte raz.

Kontakt:
MD-BAVARIA Žilina s.r.o., Bytčická 82, Žilina
Tel.: 041 507 2870, e-mail:
motorrad@md-bavaria.sk
Otváracie hodiny: PO-SO: 09:00 -18:00 h
www.motorrad.bmwzilina.sk

Autor: Vlado Brniak

MD-Bavaria Žilina – novučičká predajňa motoriek…

Advertisement

2 komentáre

2 Comments

  1. devill63

    23. mája 2017 at 6:01

    veľmi pekná predajňa…  👍

  2. VladiB

    23. mája 2017 at 9:05

    Túto śobotu majú deň otvorených dverí,  občerstvenie zadarmo (10:00-17.00 h)

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri