Connect with us

Spravodajstvo

CFMOTO CF1250J a 800MT Adventure – čínsky gigant ide do vyšších kubatúr?

Publikovaný

on

Fotografie, ktoré sa šíria internetom čo-to naznačujú o smerovaní čínskeho giganta CFMOTO v smere vývoja motocyklov aj vyšších tried. Aj keď fabrika oficiálne všetko nepotvrdila, lovcom fotografií sa podarili dostať na internet fotografie dvoch modelov motocyklov CF1250G /  J a CF800 Adventure. Ak rozmýšľate o tom, kde by CFMOTO vzala také veľké objemy motorov, nemôžeme zabudnúť na fakt, že 11.10.2017 v Číne vznikla spolupráca na úrovni joint-venture medzi KTM a CFMOTO.
Spoločný podnik KTMR2R-CFMOTO zabezpečil v Číne výstavbu nového výrobného, vývojového, testovacieho a predajného centra na ploche cez 100 000 m štv. Špekulácie o tom, že tieto motocykle využijú v motorizácii pomoc KTM sú teda na mieste.Foto

CFMOTO CF1250J a 1250GFoto
Možno neviete ale čínska vláda a aj polícia využíva motocykle CFMOTO ako sprievodné počas zahraničných návštev, ale aj pre policajné hliadky. Jedná sa o modely CF650G, CF650J a CF400J.
Veľkoobjemový model CF1250J má slúžiť práve polícií a civilná verzia by mala mať označenie CF1250G. Rukopis rakúskeho dizajnového štúdio Kiska a spolupráca KTM tu je určite samozrejmosťou.

CFMOTO 800MT Adventure

Foto
V súčasnosti sa na našich trhoch už predáva model motocykla CFMOTO 650MT – ľahké cestovné enduro strednej triedy, na minuloročnej výstave EICMA CFMOTO predstavilo model CFMOTO 700CL-X Adventure, ktorý  už v jeseni ide do predaja.

 

 

 

FotoŠpiónske fotografie ale hovoria o niečom úplne inom, model 800 Adventure siaha na vyšší level a už na pohľad je vidno, že toto enduro chce byť vážnou konkurenciou pre európskych či japonských výrobcov.

 

CFMOTO CF1250G a 800MT Adventure – čínsky gigant ide do vyšších kubatú

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri