Connect with us

Spravodajstvo

EICMA 2015 – už je tu opäť – od utorka

Publikovaný

on

EICMA 2015 – najväčšie motocyklové podujatie na svete štartuje

Už o pár dní (19. – 22. 11. 2015) otvára milánske výstavisko svoje brány všetkým priaznivcom motocyklov a všetkého čo s dvomi kolesami súvisí. Výstava EICMA je bezpochyby najväčšou a najvýznamnejšou svetovou výstavou venovanou motocyklom a nás čaká v poradí už jej 73. ročník.

Všetky novinky na jednom mieste
Najväčší výrobcovia a najvýznamnejšie značky majú tento termín pevne zaznačený vo svojich kalendároch už dlhé roky a účasť na výstave patrí medzi top priority. Každoročne sa tak na pár dní ocitne pokope to najlepšie čo motocyklový priemysel dnes ponúka. EICMA je tradičným miestom svetových premiér a máte možnosť naživo zhliadnuť najväčšie novinky nastávajúcej sezóny. Sezóna 2016 zdá sa bude v tomto smere opäť výnimočná a napríklad len domáca značka Ducati plánuje na výstave v Miláne ukázať deväť noviniek.

Festival dvoch kolies 
EICMA samozrejme nie je len o motorkách, ale svoje miesto tu majú výrobcovia príslušenstva a vlastne všetkého čo s motorkami nejako súvisí. Aj v tomto smere si môžete naživo pozrieť najnovšie trendy na nastávajúcu sezónu. Výstava je tak skutočným festivalom dvoch kolies a tento rok vystavovatelia obsadia až 6 výstavných hál. Na návštevníkov, tak opäť čaká fantastické podujatie.

Moto Live už po 11. krát
Špecialitou milánskej výstavy je samostatné podujatie Moto Live, ktoré je už 11 rokov súčasťou výstavy. Vonkajšie plochy v areáli výstaviska sa premenia na jedno veľké športovisko, kde nechýba superkrosový okruh, supermoto trať alebo špeciálne upravené skoky na FMX. Počas celej výstavy je areál v plnej permanencii a v akcii si môžete naživo pozrieť top európskych jazdcov, ktorí sa tohto podujatia pravidelne zúčastňujú.

Veľkolepá Custom show
Na svoje si prídu aj priaznivci customu, na ktorých čaká samostatná sekcia Custom show, ktorá zaberá prakticky jednu celú výstavnú halu. K videniu sú nielen top stavby domácich úpravcov, ale show má medzinárodný charakter a zastúpenie tu majú úpravcovia z celej Európy.

Lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť
EICMA aj tento rok sľubuje jedinečný zážitok a z pohľadu nových modelov to určite bude jedna z najlepších výstav za posledné roky. Preto ak uvažujete o návšteve toho podujatia, tak nie je načo čakať.

Viac info o tomto podujatí nájdete na: www.eicma.it
 

Advertisement

4 komentáre

4 Comments

 1. devill63

  14. novembra 2015 at 23:16

  V sobotu sme tam….hádam to dobre popozeráme…. 😎 

 2. VladiB

  15. novembra 2015 at 17:53

  V piatok býva najväčšia plnka, ženy majú zadarmo vstup, v sobotu bude plno…

 3. papi

  15. novembra 2015 at 18:48

  Potom je to jasné, treba ísť v piatok a fotiť baby… 😈

 4. devill63

  16. novembra 2015 at 7:27

  Myslím, že každý deň bude plno…ale budeme tam od rána až do večera, takže sa nikam neponáhľame… 👍 

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri