Connect with us

Odpoveď na: Moja nehoda v júni 2003 na Honde VFR 750F /RedLabel

Domov Diskusné Fóra Nehody Moja nehoda v júni 2003 na Honde VFR 750F /RedLabel Odpoveď na: Moja nehoda v júni 2003 na Honde VFR 750F /RedLabel

#63789
RedLabel
Účastník (Participant)

Dakujem za odpovede a zelani do buducna. Aspon vidim, ze tu ziju aj normalni ludia )

Co sa tyka osudu…ucastnikom tej nehody nebola moja priatelka, ale neznama mlada baba, ktoru presvedcila jej kamaratka..(nechal som sa prehovorit -chlap).Ako viditelne sa teraz preukazal osud..zrejme sa jej to malo stat..aj mne, ale uz som to v mojom prispevku spominal co si vsetko myslim. Bola to dokonca policajtova dcera! Juj chceli ma zavriet kamarati moji ))) a to myslim vazne..ani sa nedivim jej otcovi ked som jej akoze ja dochramal nohu, ale zachovala sa velmi cestne a povedala rodicom, aby nepodavali na mna trestne oznamenie, pretoze ona si tam sadla dobrovolne a bola to jej chyba..obcas ju stretnem, nezdravime sa..neviem preco, ale uz je v poriadku. Raz som jej poslal cokoladu..ta jej kamaratka po ktorej som to poslal, tu cokoladu zjedla. Dobra kamaratka ze? )

Aby som nezabudol. Osud mi pripravil dalsiu lekciu…pred mesiacom moju priatelku zbili, okradli a chceli znasilnit…v tom zlom psychickom stave sadla rychlo za volant a snazila sa byt co najskor doma..nedorazila..mala tazku autonehodu, zlomene stavce, poranenu miechu, rebra, slezinu atd…lezi tam uz mesiac..dve tazke operacie ma za sebou..nastastie moze chodit, len rany na dusi sa budu velmi dlho hojit a caka ma velmi tazka uloha…fyz.rany casom pominu, ale je to aj tak teraz dost tazke…prezivate s tym clovekom kazdu bolest a len vdaka nejakym uchylom co ju chceli…….ale zase na druhej strane, som za to vdacny. Vdaka mojej nehode viem ake to je a ako tomu druhemu v danej situacii pomahat…este viac nam to upevnilo vztah a je to teraz nieco uplne ine, priam neskutocne, ale ako vidite..vsetko si zrejme musime zasluzit..aj cez velke bolesti..

No ale odbocil som od temy…pozeral som si RTG snimky…kraaasne..ja ich mam asi 40 po vsetkych kontrolach ) uz normalne svietim ked idem spat. Taky som presvieteni! Srobiky mam stale, krasne velke samorezky: tri v lavej pacmage a v celej kosti krasne zelezo. Takze dalsia operacia..Kramare vsak uz nie..Vojenska! Bol som si tam vybavit konzultaciu s traumatologom a to sa neda porovnat so ziadnou inou nemocnicou! Este ze moja priatelka sa lieci za hranicami..tu by ju uz asi davno zabili. Vivat nase zdravotnictvo..este ze vedia lepit a zosrobovavat…inak obcas sa mi pletu slova Terminatora..ten mal v sebe tolko zeliez ako my vsetci! Asta la vista! baby! )

Partneri