Connect with us

19.Natálkina chlastačka – chlastačky začínajú

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 19.Natálkina chlastačka – chlastačky začínajú

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70274
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci!

    Tak je tu nová zimná sezóna a tým prichádza aj sezóna chlastačiek. Podľa telefonátov, sms-iek a mailov už vidno, že vám tieto akcie naozaj chýbali. Po mnohých diskusiách a zvažovaní mnohých variant som sa rozhodla, že chlastačky predsa len budú a zostanú pod názvom „Natálkine chlastačky“!!!!

    Tak teda chlastačky sa začínajú:

    V PIATOK ? 10.11.2006 o 19,00

    V reštaurácií BATIDA na Prievozskej ulici (pri diskotéke Dopler)

    Dopler je na ulici Prievozská 18, takže Batida bude asi Prievozská 19 (20?) to jednoducho nemôžete minúť.

    Táto chlastačka má poradové číslo 19. Odznaky robí ROWL, teda dnešným dňom sú už hotové. Za odznaky sa bude zbierať dobrovolne, Rowl zohnal firmu, kde mu ich spravili za 13 Sk za kus. Zbierať sa bude ? Rowl bude mať pri sebe pivový pohárik, kde každý vhodí !!!!DOBROVOĽNE!!! sumu za odznak. Odznak ale dostane aj ten, komu bude 13 sk veľa!

    Taktiež nevyhasla tradícia rezňov ? Rezne sú objednané, klasicky ? 100,- Sk za kus ? k tomu bude chleba, uhorka. Výslovne som žiadala, aby to neboli päťcentimetrové kúsky mäsa, ale poriadna porcia pre poriadnych motorkárov.Za jedlo budem (ako vždy) zbierať peniaze okolo 8mej a okolo pol 9-9 hod sa budú podávať! Samozrejme dá sa aj doobjednať v neskorších hodinách.

    Obsluhovať nás budú dvaja čašníci, takže aj rýchlosť objednávok by mala byť zariadená! Účtovať nápoje (či už alko, alebo nealko) spôsobom „dostaneš, zaplatíš“ – žiadne účty sa robiť nebudú (len v tom prípade, ak sa dohodnete s čašníkmi, no ja som ich upozornila, že za vzniknuté sekery neberiem zodpovednosť)

    Menovky TREBA PRINIESŤ!!!!!!! KAŽDÝ a povinne! Kto si neprinesie, platí mi jednu tequilu

    Takže veľmi sa na Vás teším, na každého jedného, veď som Vás už dlho nevidela!!!

    V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte na čísla:

    0903329060 alebo 0915786274 – alebo na mail natalka(z)exebat.sk

    PS: Do budúcna – chlastačky budú VŽDY druhý piatok v mesiaci

    Takže v piatok sa vidíme!!!

    Natalka 😀 😉

    #70275
    Alik
    Účastník (Participant)

    fiiiha, ajha ale toto 😉

    #70276
    Relic
    Účastník (Participant)

    Naftalka:

    1. za rezne sa tukes davaju tiez dobrovolne? .. a komu je 1oo,- vela ta dostane aj tak? 🙄

    2. dohodnem sa s 10 ludmi ze prideme bez menofky. Stale trvas na tej tekile? 😁

    ;]

    #70277
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Alik: dojdi, rada ťa uvidím!! 😀

    Relic: áno, stále 😁😁😁

    #70278
    Alik
    Účastník (Participant)

    caf Natalka, veru ze sa chystaaam 🙂

    #70279
    Joker
    Účastník (Participant)

    Ani za boha. Mam Vas plne zuby cez leto. Boli ma z Vas kurec.

    #70280
    kuky
    Účastník (Participant)

    Joker,ty si ho uz daj odrezat,ved ta boli od leta 😁 😁 😁 😁

    Natalka budeme prist 😁

    #70281
    Jogobello666
    Účastník (Participant)

    😟 Prepáč Natálka, ale v sobotu skoro ráno už niečo mám. A naj…ný niekam ísť, dosť dobréé. Tak někdy příšte. 😘

    #70282
    banditak
    Účastník (Participant)

    taky pekny odznak nemozem nemat! 😉 😀

    asi priidem…

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri