Connect with us

Podujatia

Vyskúšaj novinky na Kawasaki Good Times Tour 2024

Kawasaki Good Times Tour podujatia inšpirovali v posledných rokoch mnohých jazdcov a na každej zastávke zaznamenali výrazný úspech! Toto podujatie vás čaká v roku 2024 aj na Slovensku a začíname v Bratislave.

Publikovaný

on

Kawasaki v sezóne 2024 spúšťa skutočnú modelovú ofenzívu. Prehliadka Kawasaki Good Times Tour prináša to najlepšie priamo motocyklistom a ponúka možnosť rozsiahleho vyskúšania motocyklov. Sezónu odštartuje podujatie v Bratislave v Moto Store, U.M.S. s.r.o. od 10. do 15. apríla, pričom ďalšie termíny budú nasledovať.

Okrem iného je možné si vyskúšať tieto modely:

Novinky: Ninja ZX-6R, Ninja ZX-4RR, Eliminator 500, Z500
Super Sport: Ninja ZX-10R
Super Naked: Z H2 SE, Z900 SE
Modern Classic: Z900 RS SE
Sport Tourer: Ninja H2 SX SE, Ninja 1000SX
Adventure Tourer: Versys 1000 SE, Versys 1000, Versys 650

Poznámka: Modely sa môžu líšiť v závislosti od miesta a dátumu. Pre viac informácií kontaktujte svojho Kawasaki partnera.

Termíny Good Time Tour:
10.-15. apríla 2024 Bratislava @ Moto Store, U.M.S.
26.-28. apríla 2024 Košice @ Motosvet
ďalšie termíny budú nasledovať.

Patricia Auer, marketingová koordinátorka Kawasaki, zdôrazňuje: „Kawasaki má v roku 2024 neuveriteľný mix modelov. Táto rozmanitosť pokrýva rôzne požiadavky motocyklistov. Kawasaki Good Times Tour by mala byť udalosťou pre každého. A ako všetci vieme, názov je znamenie – dobrý čas je zaručený!“
Registrácia na testovacie jazdy počas Good Times Tour prebieha prostredníctvom zúčastnených partnerov. Na testovaciu jazdu si treba priniesť vlastnú výstroj (rukavice, prilbu, bundu, čižmy a pod.) a tiež vodičský preukaz a občiansky preukaz. Na mieste je potrebné ešte vybaviť nejaké papiere a potom sa môže začať vaša testovacia jazda na najnovších modeloch Kawasaki.


Viac informácií o Kawasaki Good Times Tour 2024 a ďalších podujatiach nájdete na ww.kawasaki.sk.

Naštartujeme motory a začneme sezónu!

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri