Connect with us

Číslo farby motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Číslo farby motocykla

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71421
    Matonator
    Účastník (Participant)

    …neviete náhodou kde by som našiel číslo farby na suzuki a koľko má mať znakov ?..Ďakujem

    #71422
    Natalka
    Účastník (Participant)

    ja keď som potrebovala namiešať farbu mojej moto (zlatá metalíza) , zavolala som si do yamahy kvôli číslu farby. Povedala som rok výroby atď .

    Ale moj názor je, že ak je moto staršia ako rok, nikdy sa už s tou farbou netrafia.

    Skús si zavolať do suzuki alebo do nejakého zodpovedného servisu. 😁

    #71423
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Matonator … zdravím ťa…prispejem ti aj ja….dakedy som miešal farby (také super Po Pi Gi farba – aby som nerobil reklamu 😀 ) a veľa záviselo aké staré boli vozidlá…v niektorých prípadoch som aj namiešal podľa čísla (rôzne autá, rôzne umiestnenie štítka, napr. spoljazdzove dvere, ľavý vnútorný blatník, vyrazené na ráme auta a pri mojej RR som mal nálepku na podsedlovke – pod sedadlom), ale nakoľko je tam určitá doba, tá farba trochu pôsobením slnka vybledne…vytiahne ju trochu…preto je trochu problém presne sa trafiť ako spomínala Natalka 🙂 … v takých prípadoch sa striekajú viacej vecí,aby sa to trochu zamaskovalo…ale pozormýšľaj radšej na striekaní celej časti, prípadne moto… 🙂 … 😁

    #71424
    Azzaro
    Účastník (Participant)

    MatoNator ..zdravím teba aj celý kolektíf. Podobný problém som riešil pred troma mesiacma. Podla mne znamich info by si mal mat kod farby pod sedadlom na nalepke (mne to tiez potvrdil aj importer KAWA). Nakoniec som ich poziadal nech mi zistia podla VIN cisla ako to malo byt lakovane a bez problémov som mal do hodinky odpoved. A potom som si len na internete pozrel z akych farieb a akou dyzou je lakovana moja KAWA.

    Pri Suze by to mal byt (vo vacsine pripadov 3 miestny kod) napr. 03F (co znamena – jamaica blue met.)alebo 1LF (co znamena – pearl suzuki deep blue) a potrebuje striekaci zaklad 15- ; lak vrchny 49- ; dyzu 02- alebo Y7H (co znamena – dark space blue met.) alebo este aj takto moze vyzerat kod Y22 AP50 (co znamena – bourgogne purple met.)

    Ale ci to pomoze trafit sa k povodnemu laku, netusim. Zatial sa maj. 😘

    Palo

    #71425
    Matonator
    Účastník (Participant)

    …čafte všetci, ďakujem za príspevky, pokial možno chcem sa vyhnúť striekaniu celej moto, potrebujem streknúť len bočné plasty cez ktoré idú predné smerovky, majster čo to bude striekať potrebuje to číslo kvôli tomu aby sa mal čoho chytiť, moto je rv.2001 a vyzera to taka obyčajna žltá ale nie je. Je to trošku taka perleť alebo metalíza. Motorku som celu odstrojil a haldal som to posra… číslo, na štítku sú nejaké ale neviem či je z toho niektoré číslo farby. A pod sedlami sú žiadne nálepky neni, je tam len farbou napísané nejaké číslo, ale každé sedlo má iné tak to asi číslo farby nebude. Tak už neviem, skúsim to zistiť cez SUZUKI….. 😎

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri