Connect with us

II. exebatovica

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie II. exebatovica

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 196 až 210 (z celkového počtu 292 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66092
    draciatko
    Účastník (Participant)

    [linka]
    tak tu ne niečo málo čo sa zachovalo 😁

    No dala som to rovno do jedného albumu, aby som zas dva nezakladala 😁

    #66093
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Ahojte, všetci !

    Tak sme sa vrátili z jednej super akcie 😁 .

    Dúfam, že ste všetci prišli domov v poriadku. Bolo nadmieru dobre, ešte teraz sa mi vykrivuje huba do rehotu, keď si spomeniem na detaily 😀 😁 😁 . Šani teraz spracováva fotky, to zas bude hanby 🤐 . Ďakujeme všetkým zúčastneným za skvelú atmosféru, ktorú vytvorili všetci dohromady, a bolo to supeeer !

    🙂 😉 😀 🙄 😘

    #66094
    andoo
    Účastník (Participant)

    Skutocne perfektna akcia.. Aj ked som na tom nebol moc financne dobre bol som v maximalne super partii a aj ma nakrmili a napojili (velkaa vdaka Sani + Vierka 😉 )aj sme si zabekali aj som sa opil (a nie len raz 🙂 ) dakujem reekosovi za odvoz a som strasne rad ze som spoznal tolko novych super ludi ktorych som zatial poznal len z netu. Velmi rad som bol ze som stretol exebata osobne 🙂 Super akcia, super ludia nemam co dodat len to ze na dalsiu exebatovicu pojdem aj cez mrtvoli..

    #66095
    milan3232
    Účastník (Participant)

    [linka]
    Teda fakt. Skvela ucast, skvela organizacia. Klobuk dolu. Aj to pocasie bolo v podstate v pohode 😉

    Vdaka vsetkym za vyborne straveny vikend.

    Milan + Miska

    #66096
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Bolo to úúúplne super…Konečne viem priradit k niektorým nickom aj tváre… 😁 a celkom ma pobavilo toto: „rolničky, rolničky…“ 😀 😀 😀 Ďakujem všetkým, že ste ma tak srdečne prijali… 😉

    #66097
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Lucija mne sa pacilo „čím si to povedal“ 😀 😀 😀 😉

    boze super víken a co sa tyka cesty spat… ehm dostal som defekt, zacali mi suchat platnicky o kotuc 😠 a haproval budik budem musiet kuk. tu elektriku kurnik ta moto sa na mna fakt nasrala… 😟

    inac aj tak som rad ze som bol

    vdaka tym co to organizovali a tym co prisli

    #66098
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    dakujem 50 skvelym ludom, vdaka ktorym sa tento vikend na remate zilo.. mam menovat?

    #66099
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    jasne vymenuj schvalne ci nas bolo az 50 😁 🙄 😎

    #66100
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    jaRRo 😁 mame supisku ved..

    #66101
    Sani
    Účastník (Participant)

    Pracujem na pridaní prezenčnej listiny a fotiek.

    Potvrdzujem, stálo to za to. Máme s Vierkou takú tú peknú nedeľnú pohodu po príjemnom weekende.

    Dík všetkým zúčastneným, teším sa, že rozširujeme rady našich priateľov. A asi tak je to správne. 😉

    #66102
    raptor
    Účastník (Participant)

    jaroo zahod tu CBR.. kup si poriadnu motorku (rozumej varadero) :75:

    #66103
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    raptor vozil som sa na tom tvojom ex….to teda ja poriadna motorku ale tak velkost … a klobuk dolu pred zvukom ale to ty nemas 😀 😉

    #66104
    raptor
    Účastník (Participant)

    veru niekto ma dva vipre a taky chudak ako ja len tri kufre.. nuz kazdemu co jeho je.. ale ten zvuk viprov je bezdebaty nadhera…

    #66105
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Zdravím kolegov Remaťákov….

    aj keď som mal veľa dôvodov (preloženie skúšky, zrušenie stretka po 5 rokoch zo SŠ, zrušenie moto zrazu u nás, zrušenie pravidelného rodinného leteckého dňa v Sliači, nepripravená motorka, polepená náhradná prilba) vôbec neľutujem, že som tam bol…práve naopak 😉 … tak ako 1. Exebat stretko v ZH, tak nám vyšlo aj toto…samozrejme, že robíme pokroky a tí, čo tam boli vedia o čom rozprávam….že Centauro 😀 ??

    tak Vám aj ja chcem poďakovať, že ste ma medzi sebou privítali, aj ked moja láska nevyhrala MISS MOTORKA ROKA 06 😀

    #66106
    wewe
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci bolo my s vaami strašne fajn a dúfam, že sa ešte vela, vela krát stretneme…. 😎 😉 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 196 až 210 (z celkového počtu 292 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri