Connect with us

II. exebatovica

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie II. exebatovica

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 292 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65927
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    nepridem…..budem mimo SR 😠 😠 😠 😠 😠

    #65928
    Traver
    Účastník (Participant)

    Matičko nebesna,sedmibolestna.Prečo si tí trkvasi vymysleli predčasné parlamentné voľby?Ludkovia ja robim v reklame……presne vtedy mam dožinky…..škoda…..ak sa však dovtedy nedolamem na motke…😁

    #65929
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ozaj – iba tak mimochodom, preco nie je stretko pridane v kalendari???

    #65930
    Sani
    Účastník (Participant)

    Pred chvílou ma zas náš vysokorýchlostný internet tu uprostred lesov sklamal, hovado, a taký pekný príspevok som mal …

    Takže stručne : že má Kuriatko vtedy narodky je neplánovaná náhoda a ako darček od Starostu Rematy to dostala za úlohu zorganizovať. Exe to odobril, takže ideme na to !!!!!

    Istý je termín a miesto, organizačný výbor sa len tvorí. Po weekende skúsim dodať fotky ubytovania, reštaurácie (to je vlastne priestor len pre nás) a dačo viac o okolí, lebo naši predkovia to tam projektovali pre motorkárov.

    Tie gitary ma potešili. Motív aj na odznak. Ja si tam gitaru nechám už na marcovej lyžovačke. Naspievame potom aj CD ?

    #65931
    Sani
    Účastník (Participant)

    Dnes večer budeme na vás myslieť. O 21,00 vypnú vleky a budeme s kamarátom prevádzkarom Janom pri čapovanom budvare riešiť, ako vám to stretko spríjemniť. Už sa na tie povinnosti teším.

    #65932
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Sani chlapskym striptizom 🙂

    #65933
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Fuuha, to bude! Ale ja z vás ešte nikoho nepoznám… 😠 Dúfam, že nebudem sedieť smutná v kúte. 😕 😀

    #65934
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    jooooooj ano, striptiz beriem 🙂 ale tie slzy ee..

    #65935
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Kuriatko, ty sa moc netes, co ked dovtedy nepominie vtacia chripka a kvoli karantene ta policajti nepustia? 😁 😉

    #65936
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    vidicon chces na holu? 😀

    #65937
    doctor
    Účastník (Participant)

    Prideme a dufam ze to bude minimalne tak dobre ako bolo prve!

    #65938
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    A Vy si tu myslite ze ja nepojdem ci co ?? to by sa Vam siklo aby ste mali vacj chlastu !! Tot FIGU ja tam budem !! A prvy aby ste vedeli !!

    😉 😉 😉 😉 😉

    #65939
    andoo
    Účastník (Participant)

    😁 inak preco sa to vola exebatovica?? ja uz ze to bude nejaka domaca palena 😁

    #65940
    strela1111
    Účastník (Participant)

    je to sice este daleko,ale predbezne by som urcite rada dobehla a dobre sa zabavila 🙂 vyhoda je krasne prostredie,chlapi a moznost dobre si zahucat…. 😁

    #65941
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Šaniho fotoalbum z Rematy, kde bude stretko [linka]

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 292 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri