Connect with us

Kam cez víkend, Hovadá ?

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Kam cez víkend, Hovadá ?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 95 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74362
    superflanker
    Účastník (Participant)

    andoo : co bolo nepochopitelne na vstupe?a na co si tak dlho cakal? 😉

    #74363
    Sani
    Účastník (Participant)

    Ďakujeme organizátorom za krásnu akciu, a aj že nás izolovali od Andaa.

    Čo sa stará,

    pixx stará,

    hát

    Hovadá, už sa tešíme na nabudúce.

    Skúsim nejaké fotečky.

    Ď. všetkým, stálo to za to.

    #74364
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Taktize dakujem organizatorom aj pani riaditelke ze nas vydrzala

    a vsetkym hovadam s ktore tam boli a ktore nie tak dufam ze nabuduce

    ALL ZOMBY SIEL 40 KM DOMOV NA RR 😀

    a na zaver link pytala sa jedna pani preco chodim …..ný 😀

    [linka]

    #74365
    Smazko
    Účastník (Participant)

    Bolo uplne super uz sa tesime na dalsiu akciu 😈 😉

    #74366
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    jaRRo mimochodom ide presedlat na chopra 😁 bolo fajne a nabuduce si pripravym nejake starsie vtipi 😁 KVANTANAMERA! kokos a skusim ukecat modrooko nech mi daruje tie roskozne teplacky! 😁

    inak sa mi lubelo jak sme najebany prevazali decka bez heliem a jak jaro gumoval na strku a decka kukali jak odletuje strk! Inak jarro je sukromnik 120 kilove dievcatko nechcel povozit 😁 lebo ze pil 😁

    #74367
    siuzen
    Účastník (Participant)

    ZOMBY 😀 😀 😀 😀 😀

    jaRRo 🙄 🙄 🙄 🙄 no teda sa nehanbis robit taketo rozdiely?… si ju mohol povozit 😈 😁 😁

    …bolo super… 😉

    #74368
    chnypa
    Účastník (Participant)

    No, co uz povedat? Asi iba – zatlieskajme organizátorom aj sebe – TRI-ŠTÝÝÝRI 😁 😁

    #74369
    pedros
    Účastník (Participant)

    Ďakujem organizátorom, super, super akcia. Naozaj priam nadľudský výkon a v tej kombinácii so školou som mal obavy, ale dopadlo to super. Hovadá, nezapreli ste sa. Prečo sa s Vami tak dobre cítim? Dúfam, že ste všetci šťastne prišli domov. Dajte sem foto a dôfam že čoskoro sa opäť vidíme. 😀

    #74370
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    pedros snami sa citis dobre lebo chlastas 😁 skola bola super a inak s jarrom sme nadviazali kontakt aj s riaditelku! 😉 tak jak tam scete dostat decko na skolo s jarrom mozeme za pivo vybavit.

    #74371
    Sani
    Účastník (Participant)

    Jééééžiš, ja som si zabudol vypýtať pivo za vstupenku. Lebo Pedros povedal včera večer, keď kupoval pri pípe, že nabudúce.

    Dúfam, že to bude nabudúce platiť. 😁

    #74372
    MIQ
    Účastník (Participant)

    Prispejem aj ja .

    Za tento krasny zraz by som chcel podakovat vsetkym zvukarom, osvetlovacom, producentom rpdine a hlavne vsetkym hovadam ktore sa podielaly na tomto projekte. Mam s neho velmi vela pocitu a ak to chces tak pojd si tu.

    DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM s s

    PS:

    Pozdravujem ALL SAINTS ( HOVADAAA )

    #74373
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Aj ja veeeľmi pekne ďakujem za krásny víkend…vlastne s hovadami iný ani nemôže byť 😁

    #74374
    andoo
    Účastník (Participant)

    Superflanker: pretoze ma nepustili lebo som nedosiel na motorke.. cize 220km som isiel zbytocne? 😶 tak som pockal kym sa vratia vsetci zo sturca a potom ma martiner previezol ako ladvinku na siuzeninej masinke

    #74375
    superflanker
    Účastník (Participant)

    Andoo: no vidis ze si si nasiel sposob. pravidlo znelo: vstup povoleny len pre posadky motocyklov

    Ako by si inak vyselektoval rozne zivly? tých sa tam mimochodom hrnulo neurekom a boli vypoklonkovani len preto aby sme sa v klude bavili my – motorkari. Mal si smolu ze si dosiel akurat ked sme boli na mototuristike – inac by ma boli ludia zo vstupu zavolali a ja by som ta pustil bez problemov. 😉

    #74376
    andoo
    Účastník (Participant)

    Ved to je jasné. aspon tam nebolo more ocumovacov. ale aj tu chvilu co som tam bol sa mi tam pacilo 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 95 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri