Connect with us

Logo motocykel sk

Domov Diskusné Fóra Pre admina Logo motocykel sk

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 76 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72509
    klasik
    Účastník (Participant)

    Tak tá galéria je dobrý nápad. Podla toho by sa mohlo niečo vybrať. A keď už to bude hotové isto si viacerý objednajú. Treba to spraviť vziať na dajakú akciu napr.motopárky a tam sa toho isto predá.

    #72510
    bohur
    Účastník (Participant)

    Kto xce robit reklamu, tak tomu tam treba daj aj web adresu…..

    #72511
    zahri
    Účastník (Participant)

    Mohlo by sa to robit na priehladnom podklade a ako pise bohur tak nech tam je aj ta web adress.. kto ju tam chce tak si ju tam necha.. kto to bude chciet bez nej tak to jednoducho odstrihne 😉

    btw. exe> v akom programe si robil to logo?? 🙄

    #72512
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    zahri to bola uz davno taka super sutaz na navrhnutie loga, to si asi pamataju iba skalny exebat-borci, ale pocitam ze to bude mat vo vektore, ale k tomu sa dostane mozno vyrobca tej nalepky. Je jedno v akom programe to bolo vyrobene, doleziti je format (vektorova grafika).

    Takze "Exe" kedy budu tie nalepky a komu ich ides dat vyrobit? Alebo nech si to da kazdy sam s toho obrazku?

    #72513
    zahri
    Účastník (Participant)

    Kawamiro> no s exem som kecal.. vraj mu to robil nejaky grafik v corel draw ;)) ja som skusal vcera nejake logo spravit pre seba.. a vysledok je moja ikona.. sice to nie je take gut ako logo tu na stranke no pohral som sa s tym a som celkom spokojny s vysledkom na to ze som to prvy krat robil 😁 i ked v tejto velkosti to nie je uplne vidiet.. az na pozadie som robil vsetko sam 🙄

    #72514
    aralion666
    Účastník (Participant)

    Prosim vas nevje niekto kde sa daju objednat neake nasivky podla vlastneho viberu???

    #72515
    DidoRDMC
    Účastník (Participant)

    Naozaj pekne logo 😈

    #72516
    Pajo
    Účastník (Participant)

    Tak ako to skoncilo?…kde si mam kupovat nalepky??? 😉

    #72517
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Máme k dispozícii kombinovanú nálepku Motocykel.sk/Motomagazín plotrovanú na bielom podklade. 11×3,5 ccm.

    Kto chce, zašlite poštovú adresu. Koľko máme, toľko rozdáme … zadara.

    #72518
    Norbi
    Účastník (Participant)

    Ja by som poprosil 1ks nalepky.Norbert Pudiš ,Martinčekova 28 , Bratislava 82109. Dakujem. 😉

    Za postovne a cenu nalepky obratom zaslem. 👋

    #72519
    pogicko
    Účastník (Participant)

    😁 no sranda ze to niekto vymyslel….fakt dobry napad….. 😁

    nemam si ju kde nalepit….ale dam si vytetovat 🙂 😈 vrrrrr

    #72520
    Matooo
    Účastník (Participant)

    pogicko a kam si ju das vytetovat? 😛 😈

    #72521
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Kolega z garaze robi v rekl. agenture…ze 1mX1m digitalnej tlace je palka cca 200-300Sk (6,64-9,96 EUR)

    Ked sa to rozrata na pocet nalepiek na stvorak bude to halierova zalezitost 😉

    Doktor na tom ako manager nezbohatnes 😁

    #72522
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Norbi a ostatní, čo poslali adresu, aj do schránky. Aj dnes odchádzajú nálepky, Poštovné a balné a peniaze za nálepky neposielajte, nie je všetko len o peniazoch. Povedal som pošleme koľko máme a zadara.

    #72523
    Norbi
    Účastník (Participant)

    Vdaka VladiB . 👋

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 76 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri