Connect with us

???????? Neverím…………..

Domov Diskusné Fóra Kaviareň ???????? Neverím…………..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 82 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79229
    andoo
    Účastník (Participant)

    Nemyslim si ze raptor je antistromak, nieco sme sa bavili na vekovici a o strome hovoril v dobrom, je jasne ze na GSo strom nikdy mat nebude ale to je vseobecna pravda a ani sa tie motorky nedaju porovnat a nie len niekoho subjektivny nazor ci zaujatost

    #79230
    rmacko
    Účastník (Participant)

    smajlinka … sa ma pýtaš, alebo konštatuješ ? Veď vidíš reakcie "zainteresovaných" … 😟

    #79231
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    rmacko úprimne, ja už vlastne neviem, či sa pýtam, alebo konštatujem…..viem len, že zubami-nechtami sa snažím neveriť, že na Slovensku je to tak……. 😟

    #79232
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Hehe to to je tu už čo? 😁

    AMIS a smajlinka vy dvaja sa si už konečne povedzte áno pred oltárom a nerobte tu telenovelu 😁

    raptor: ty si ma sklamal ty antistromák č.1 všade musíš byť prvý 😁

    ja prehlasujem, že som stromák č.1 rád jazdím pomedzi stromy (aspoň som opak raptora 😁 )

    #79233
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    kxbibo AMIS ma nechce 😟 😠 😟 😠 😟 😈

    #79234
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    smajlinka tak mu ukáž bobra 🤐 😁

    #79235
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    kxbibo eeeeeeeee, taký dobrý nie je 😁 😁 😁

    #79236
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    AMIS, ty si pozri na motoride prispevky od Raptora a uvidis, ako vzdy chvalil male stromy. Nechapem, co si to napisal ani preco…

    #79237
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Dík bobra som videl v Petržke na Chorvátskom ramene 😁

    #79238
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    AMIS ……………….asi som už pochopila o čom ten Tvoj postoj je, alebo to pochopím čoskoro? 😟 😟 😟 😟 …….nuž, keď tak, tak tak….. 😟

    #79239
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor to nas tesi, ze ty jazdis BMW GS. Nahodou si este nevolal francuzovi, aby som mohol aj ja jazdit BMW GS ?

    #79240
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner predstav si ze este nevolal.. bol od stvrtka do nedele v rumunsku

    a po tom co si na mna vybehol zo stacanim kilometrov koli tomu ze si spalil spojku tak trochu ani nemam chut ale zavolam… ale ako som ti povedal je to robota na cely den, a on to nebude robit ani pre tvoje ani pre moje pekne oci… nova spojka stoji 4-5 tisic neviem teraz celkom presne

    #79241
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor novu spojku mam za 3200 Sk, je mi jasne, ze to nebude robit pre tvoje ani pre moje pekne oci, no celkom by som ti bol vdacny, aspon za nejaku pomoc. osobne si myslim, ze ak by si motorku predal uplne cudziemu cloveku a tomu by po 1000 km odisla zadna brzda a po asi 5000 km spojka, tak by nebol az taky privetivy a rovno by na teba vybalil zakonnu povinnost drzat 6 mesiacov zaruku na skryte vady …

    vopred dakujem.

    #79242
    rmacko
    Účastník (Participant)

    raptor a MartineR … chlapci offtopic … 🙂 😁 😈 👋

    MartineR … v teréne nemusíš na GS jazdiť cez spojku, zvláda ísť na volnobeh na dvoječku úplne v pohodke a s jemným plynom Ťa vytiahne gde treba … 😉

    #79243
    sebko
    Účastník (Participant)

    Zaujimave citanie… mne sa stromcek paci a je pohodlny,no uz som si zvykol na nieco ine , mozno keby som skusil velky strom tak by to bolo o niecom inom

    vstromaci spojte sa ved Vas je naozaj dost

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 82 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri