Connect with us

???????? Neverím…………..

Domov Diskusné Fóra Kaviareň ???????? Neverím…………..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 82 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79274
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Kankoxf; kokos Rasto Ty co beries, toto nie je Cabernet, toto ma vacsie grady….. 😁

    #79275
    raptor
    Účastník (Participant)

    Podla mna kanko pije tekuty estrogén 😀

    #79276
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Kookso, ako sa fcil baviiim. Ako mi je dobre aj ked sedim pod klimatizaciu a vonku je cas na motorku…. 👋

    Moj predosly prispevok bol skor o tom, ze stretko na zivo dvoch normalnych ludi je 100x co 1000x lepsie ako tieto bujare kohutie pisanicka na internete.

    Keby som sa tu tak dobre na tom nebavil, tak sem ani nekuknem. Je ale pravda, ze ma to sem tam hooodne unavuje.

    raptor mas dovolenku?? 😁 Vsak si pisal, ze v praci uz nechodis na motoportal… 😈 😛

    #79277
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    blackhole Teraz neviem 🤣 podla coho si to zistil? Dufam, ze to som nestretol Teba na STK?! 😈

    A este aj moje meno pozna… Povi to raptorovi a vypiju mi moje napoje a budu robit problemy s tym, co vraj vozim na sedanke motorky. Pffuuuj, to je zivot…. 😁 😁 🤣 🤣

    No nic, idem este chvilku stastia, co zostala, stravit pracou. 😠 👋

    #79278
    Saturn
    Účastník (Participant)

    V-max : insitny znamena "tvoriaci alebo tvoreny na zaklade prirodzeneho talentu, neskoleny, laicky, naivny"

    zdroj: http://www.slex.sk 😎

    tak. a teraz to uz vies. 😎

    smajlinka: ja som si uz aj dovolil sa zaregistrovat 🤐 a akonahle budem mat moznost – rad sa pridam k nejakemu vyletiku 👋

    #79279
    raptor
    Účastník (Participant)

    Mozno sa pridam aj ja ale iba pod podmienkou ze budem mat pripravenu nasivku

    ANTIVSTROMAK c.1 podla Amisa

    inak nie 🤣

    #79280
    Saturn
    Účastník (Participant)

    Raptor: to "antivstromak c.1" sa dost zle cita …ja by som navrhoval (s prihliadnutim na nemecke korene tvojho moto – a pisane foneticky" nieco ako – " – Raptor – der grosste Anti-Fau-Baum N.1" a dookola nasivky by mohla byt vysita taka ta cecinka (na oboch "c" je makcen) – to aby to tak nejako ozivilo 🙂

    #79281
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ja ti dám čečinu 😀

    tú prenechám mojsejovcom na ATV

    #79282
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    VMax no, na čo sa hneď nemyslí ………………. 🙄 😁 😁 😁

    #79283
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Ci je raptor antistromak c 1 neviem ale pochybujem o tom pretoze osobne som mu jedneho doviezol od chalanov z nitry ktoreho vlastnila v nitre mu nejake veci nanvybavovali a bol tam aj kupeny a cely bol vyskereny od radosti ked som mu ho predaval ze tu mas svojho stroma a tieto vojny o tom ze kto ma klub alebo nemm klub a podobne ved je to trapne ako podla mna ide o to aby sme si zajazdili a je jedno na akej masine jazdis kazdy ma svoj vkus styl a bez ohladu toho mi je jedno ak pojde so mnou endurak choprista ci stritak alebo cokolvek co ma kolesa pokial je to spravny chlap alebo baba tak je to oki a ked je niekto pako tak moze mat cokolvek kaslem sa na neho poznam z vlastnych skusenosti tiez som bol clenom klubu kazdy sa tvaril ze parada mame klub a ked doslok tomu aby pomohol jeden druhemu tak sa otocil chrbtom pritom sam nemohol vedet kedy bude potrebovat pomoc nechapem tuo mentalitu kazdy sa musi vyvysovat nad niekoho ze ja mam taku masinu a ja hentaku nie je to jedno pamatam si casy ked sa jazdilo na starych jawach a bolo jedno kde a s kym a bolo dobre a teraz? kazdy sa len predvadza ako kohut na smetisku o com to je?

    #79284
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Keď je teda raptor antistromák č.1 tak ja chcem byť medzistromák č.1. 😁

    #79285
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kto nestromuje s nami, ten stromuje proti nam

    z vstromom na vecne casy a nikdy inak

    svetu vstrom

    👋

    #79286
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    kxbibo 😀 😀 😀 vymyslíme Ti logo, založíme klub……….alebo radšej nie 😁 🤣 Nie je jedno akú kto má moto? Hlavne, že sa točí a nech sa točí a tiež je jedno, či dve, tri, či štyri kolesá! Pôjdeš s nami 10.5. na výjazd?

    #79287
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ozaj mishko.. nemohol by si navrhnut aj mne nejake antivstromacke logo c.1

    dat to cele do zakazu statia mi pride prilis jednoduche a lacne 😀 😀

    #79288
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    raptor 😀 😀 nerýp 😀 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 82 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri