Connect with us

???????? Neverím…………..

Domov Diskusné Fóra Kaviareň ???????? Neverím…………..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 82 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79214
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    CITÁT Z MOJEJ POŠTY: Stretávam sa so stromákmi už tri roky a vždy je to o tom istom "išiel by som ale nemôžem" a presne o tom bude aj OFICIAL Vstrom klub. Na logo prepáč sa nedá ani pozrieť a nie ho ešte hrdo nosiť na bunde. Narýchlo naplácané len aby niečo bolo. Navyše ho vyvýja antistromák číslo 1. Raptorom si si proti sebe poštvala tých čo je pre nich strom modlou. Ale to je MOŽNO len môj názor. Malá účasť asi tiež svedčí o náture slovákov. Im tu zjavne ďaší portál nechýbal. Preto sa ja už po predchádzajúcich pokusoch nemienim v ničom podobnom angažovať. Náš ilegál je o ironickom pohľade na pseudostromácku obec hovoriacu ako chce ale len HOVORIACU. KONIEC CITÁTU. JE TO NAOZAJ TAK? 😟

    #79215
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    šmárja! 😶

    #79216
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Dobrá kampaň 😀 😀 😀

    Mimochodom citát odo mňa

    #79217
    raptor
    Účastník (Participant)

    poprosim vsetkych mojich znamych ktori jazdia na strome aby sa vyjadrili k tomu aky velky antistromak som

    amis s tym logom mas pravdu, bola to pracovna verzia ale smajlinke sa zapacila.. coskoro budem mat viac casu a skusim ho doladit aby bolo aspon na polovicu take dobre ako vase spagetkove logo – finalna verzia… takisto verim ze ty by si za 20 minut /tolko mi to cca trvalo / spravil nieco ovela dokonalejsie prepracovanejsie z myslienkou a vnutornou vypovednou hodnotou v zakuti svojho pomarancu obklopeny vsetkymi vecami co mas a vlastnis.. amis od zaciatku sa mi zda ze ti smajlinka svojim zamerom vliezla nejakym sposobom do kapusty a reagujes neprimerane

    pride mi uprimne smiesne nazyvat stroma modlou… a to neni hanobenim alebo zhadzovanim stroma… ja jazdim BMW GS a je to pre mna najlepsia motorka na svete ale napisat o nej ze "MODLA" tak to by ma v zivote nenapadlo hoci ta motorka je zijuca legenda

    na zaver dodam uz len raz dodane.. vas vstromakov je tak vela ze by ste zaplnili 7 nelegalnych a 12 legalnych klubov… nechaj smajlinku nech si ide svojou cestou a nakoniec to budu ludia ktori rozhodnu o uspechu ci neuspechu toho ktoreho /ne/legalneho klubu

    #79218
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ja tu necitujem osobnú poštu, ale budiš. Ja jazdím ďalej a komu sa chce ten so mnou 👋 👋 👋 👋 👋 👋 👋

    #79219
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    AMIS 😠 😠 😠 😠

    #79220
    raptor
    Účastník (Participant)

    Amis takze to co si napisal sukromne smajlinke za tym si na verejnosti nestojis ci ako mam tomu chapat?

    ako ja k tomu pridem ze rozpravas ludom o tom aky som antistromak c.1 ked robim v styxe a okrem ineho predavam tie motorky? ako ja k tomu pridem ze podsuvas ludom o tom kolko v stromakov si proti sebe postvala tym ze som jej spravil logo na jej stranku hoc nedokonale…

    smajlinka ta myslim velmi korektne nespomenula ako autora prispevku, ty si sa priznal sam takze nechapem o co ti kraca

    cakam na reakcie majitelov vstromov /najlepsie takych s ktorymi sa aj poznam/ o tom aky som antivstromak c.1 a o tom aki su pohorseni ze som ako majitel bmw spravil logo na jednu zacinajucu sajtu o vstromoch

    #79221
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Počkám si až vás bude a potom sa pri Vás pristavím po facku, keby som chcel byť anonym nepísal by som v iných diskusiách to čo smajlinke 😀 to by si ako werbcheker mohol už dávno zaregistrovať. Nastrkať logo do schránok je super prístup ako sa zjednotiť. Ja si dám aspon tú námahu a pojazdím za svojim cielom. Mám aj ja veľa práce ale zato si na svoje hobby čas nájdem.

    #79222
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    😟 No kokooos… 😟 ☹️

    Ako, ze smiesne…. Take typicky slovenske…

    #79223
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Akoze nemam DLko. Ale pre info.

    Manik v Cechach zaplatil rocny poplatok 1100 czk za webhosting a domenu a urobil stranku http://www.freewind.cz Nic zlozite. Nic ohurujuce. Ale pre majitelov XF650 zaujimave a celkom to tam zije. A nechce od nas ani symbolicky prispevok, co sme navhovali. Kurnik, on tam musi dako na nas zarabat. 🤣

    Jaaaaj ja som zabudol,ze domena je "cz". To je aspon o 50% vyssia sanca na IQ.

    p.s. Sorry za druhy prispevok, ale neda sa editovat.

    #79224
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    AMIScelý víkend som bola na moto……po vzájomnej telefonickej dohode s Ferom som mu osobne dala nášivky do schránky a to len preto, lebo bol v ten deň odviezť dcérku na liečenie, prišla by som aj za Tebou, keby si sa neschovával len za písmenká – mimochodom prečítaj si tie Tvoje príspevky, ktoré si písal mne…..naozaj neviem, o čom tento Tvoj postoj je. Každý má právo vyjadriť svoj názor, ak tak spraví, nech si za ním aj stojí, nehovor za iných, hovor len za seba a bude všetko jasnejšie. Keby si sa stopol ako si sľúbil, videl by si niekoľko variácií loga. Prepáč, nie som tak dobrá ako Ty, ani taká šikovná ako Ty, snažím sa však, učím sa ale hlavne, čo napíšem, za tým si stojím, písala som o stránke a klube a neboli to len slová………..Niekedy mám pocit, že sa staráme viac o piesoček iných miesto toho, aby sme napr. naplnili obsah vlastných napísaných písmenok………..Vyzvala som všetkých, ktorí majú záujem, aby sa vyjadrili ku grafike loga klubu, stránky – je to naša stránka, nie moja a na základe pripomienok sa napr. zmenila grafika stránky………..Fakt, nerozumiem………..neverím…………. 😟 😟 😟 😟

    #79225
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    kankoXF 🙂 o tom by to malo byť………….., ale je to .sk 😟

    #79226
    Kmotr
    Účastník (Participant)

    Sice neviem, o co presne ide, ale raptor vyslovil poziadavku o vyjadrenie sa k jeho malickosti ako k "antivstromakovi", takze ked som kupoval stroma, nemal som ten pocit, ze by bol naladeny protistromacky, jasne, ze je bmw-positive, ale V-Strom je prenho takisto solidna a dobra motorka. A loga vo vseobecnosti nehodnotim, neirituju ma.

    #79227
    rmacko
    Účastník (Participant)

    … Slovenskóóó, Slovenskóóó … 😕

    … a Raptor ja podla mňa Antistromák najvačší na svete … 😈 😁

    #79228
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    rmacko to ako fakt, že na Slovensku je to tak? 😟 ☹️ 😠

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 82 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri