Connect with us

???????? Neverím…………..

Domov Diskusné Fóra Kaviareň ???????? Neverím…………..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 82 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79244
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner dobre podme sa rozpravat o skrytych vadach… zodrate zadne platnicky povazujes za skrytu vadu? /pricom trvam na tom ze ked som ti tu motorku daval tak boli rovnako hrube ako predne/ a to ze sa ti podarilo spalit spojku nie je skryta vada… ta motorka bola v bezchybnom cukrikovom stave ked som ti ju predaval.. spojka ti klakla az po tvojej exhybicii na motokrosovej trati z ktorej si sem zavesil fotky… a davat spalenu spojku do suvislosti zo stocenymi km by ma v zivote nenapadlo 😟 …nemam rad ked mi niekto koli svojmu jazdeckemu umeniu naznacuje ze som ojebavac…

    awiovi vydrzala spojka 100tkm a to ju spalil az v terene

    francuzovi samozrejme zavolam a opytam sa ho ci ti to je ochotny spravit a za kolko

    #79245
    raptor
    Účastník (Participant)

    Volal som z francuzom.. vraj si s nim uz telefonoval… tak teraz uz vobec neviem o co ti kraca 😕

    on mi na tej motorke robil servis a videl ju .. ale poprosil som ho aby ti povedal svoj vlastny nazor ked ti to bude robit ci ta motorka bola stocena.. a ver tomu ze francuz ti nic ine ako svoj vlastny nazor ani nepovie

    ja som nikdy nemal problem pomoct cloveku, navyse niekomu komu som predal motorku, navyse niekomu koho tak trocha aj poznam a mam ho za kamarata…. len mi nesmie zavolat ze ci som tu motorku stocil lebo ma spalenu spojku

    #79246
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Btw: ak vam panstvo do toho mozem skocit:

    MartineR- aj pri novej motorke ma spojku obmedzenu zaruku, pretoze sa jedna o opotrebovatelnu cast v podstate pre spojku plati to iste co pre brzdove platnicky atd, ak sa nemylim.

    Neviem preco sa takato zalezitost pretriasa verejne,

    ad 1:nechce sa mi verit, ze by Raptor stacal kilometre, detto ze je BMW fanusik a sam by urcite nekupil rárohu.

    ad 2: MartineR: chapal by som, ze si nasrany, ale obavam sa, ze tym svojim utokom si asi viac pokazil ako si pomiohol.

    Moj nazor, ak sa niekomu nepaci, nech necita..

    #79247
    DrTic
    Účastník (Participant)

    Blackhole – asi tak.

    smajlinka – casom prides na to, ktore povahy sa ti do ksichtu usmievaju a do chrbta ti zapichnu noz. Ja s nim osobnu skusenost mam a uz viac si neprosim. 😉

    #79248
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor ano, volal som mu, lebo som dnes rozlietany ako handra a nestihol som citat tvoju reakciu. dobre vies, ze som na teba nevyletel, len som sa otvorene opytal a ty si mi otvorene odpovedal. nakoniec spojku budem mat nieco malo pod 3tis a praca bude tiez v cene, ktoru som v podstate ocakaval.

    blackhole neutocil som a neutocim a reptor to vie …

    #79249
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner kazdemu cloveku ktoremu som predal motorku sa mozem pozriet do oci a podat si s nim ruku

    pevne verim ze toto male intermezzo tymto skoncilo a niekde pri kofole to uzavrieme

    slovensko je male .. a ja nemam cikulu na to aby som klamal ludi.. tvoja poznamka o stocenych km ma skratka vytocila to je vsetko

    p.s. porad mi kde si kupil tu spojku tak lacno.. potreboval by som este olejovy chladic na moju 1150

    #79250
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor pevne v to dufam a verim …

    P.S.: v T.O.B. Trencin – zastupenie BMW (sef servisu je koleginin mangel) 😉

    #79251
    raptor
    Účastník (Participant)

    Prosim ta zisti mi cenu na olejovy chladic na 1150 adventure 2002 rocnik

    koncove cislo ramu ZH51466 dakujem

    #79252
    duggo
    Účastník (Participant)

    Raptor ako mam stocit km na GSku ? kua, tolko hladam cloveka co s tym robi 😁

    inac sa vam zacina prehrievat mozog z tych stromov, setky motorky su si rovne, len Honda je Honda 👋

    #79253
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Moc sem kecat nejdem aby sa to nezvrtlo na to ako daleko dostim ja, ale mozem povedat ze raptak by niekoho v predaji neodrel. je jeden z mala ktori uprednostnuju kvalitny spanok pred plnym bankovym uctom. keby bol \niekto kto odiera ludi, nemyslim ze by teraz robil za dve supky v styxe 😉

    smajlinka: chod si vlastnou cestou, a nedaj sa odstrasit zavistou inych. podobne posty este dostanes… zial na odstrasenie konkurecie ludia pouziju vsakovake veci. Zjavne nieco robis dobre, ked ta Amis vnima ako hrozbu pre jeho stromacky klub. cas ukaze kto je lepsi a ludia si vyberu. vela stastia 🙂

    #79254
    raptor
    Účastník (Participant)

    Duggo vraj ked cuvas idu dole.. ja vzdy ked idem na sturec tak celu dialnicu cuvam 😁

    #79255
    Saturn
    Účastník (Participant)

    Kedze som ako majitel Stromu bol byval vyzvany – mam dost silny pocit ze Raptor sa Stromov vzdy zastava (aspon v tom mnozstve diskusii co som na inom motoportali precital) ….az mi je divne preco jazdi na niecom inom 🙂

    ale to logo mi pripada dost insitne 😕

    #79256
    Saturn
    Účastník (Participant)

    Co sa ti nepaci na mojej inzitnej ikonke? 🙂

    som myslel ze budem pochvaleny za to co som napisal 😁

    #79257
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ale vsak si.. len sa musis naucit citat medzi riadkami ty inzitny rozpravkovy akt 🤣

    #79258
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    yagiza ďakujem Tebe a aj všetkým ostatným za podporu.

    Vyzvala som všetkých, ktorí majú záujem, aby sa vyjadrili k logu, dizajnu stránky, dali návrhy na zlepšenie stránky…..Tí, ktorí to mysleli v dobrom a ozvali sa s konkrétnymi návrhmi, dokonca mi ponúkli pomoc, dali kontakt na seba, písala som im o vykonaných zmenách a o všetkých ďalších napíšem. Na logu sa pracuje, na dizajne stránky, dopĺňaní stránky sa tiež pracuje, odstraňujú sa nedostatky, ktoré sa ukážu len používaním stránky. Stránka má byť pre nás, nie pre mňa, stránka má byť o nás, nie o mne. 🙂 🙂 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 82 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri