Connect with us

???????? Neverím…………..

Domov Diskusné Fóra Kaviareň ???????? Neverím…………..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 82 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79259
    rmacko
    Účastník (Participant)

    … takže eče raz, podľa mňa je Raptor ANTIVESTROMAK č.1 … 🤣 😈 😇 👋

    #79260
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Nemam Stroma, s raptor om som sa nerozpraval, ale tiez hlasuje za to, ze: RAPTOR je ANTIVESTROMAK č.1 … 😈 🤣

    p.s. Nenapisal by som to, ale ten Cabernet ma posmelil a takto cez internet. Co sa mi moooze stat?? 😁 😘

    #79261
    Saturn
    Účastník (Participant)

    Kurna raptor … ze "inzitny rozpravkovy akt" 😁 si ale dal mojej ikonke 😁

    ty si musel v detstve vela citat, ze mas taku slovnu zasobu 😁

    a ta stranka je dobry napad, snad sa to rozbehne …. a aj dalej pobezi 🙂

    #79262
    raptor
    Účastník (Participant)

    Saturn ach ani nevrav… marka twaina som mal precitaneho na supu a to som este nemal ani dvojciferny vek… potom prisili taki klasici ako heller, vonnegut, miller atd atd 🙄

    kankoXF dockaj zavesim ta za testes do prievanu.. nie som antivestromak c.1 … keby som bol tak si to skutocne nemam problem priznat… mam pocit ze vy chcete silou mocou usporiadat hon na carodejnice len vam chyba bosorka tak si ju obratom ruky chcete spravit zo mna 🤣

    #79263
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Bosorka má dlhé vlasy a jazdí na metle. No a má na nose obrovský pupák 😈

    #79264
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    AMIS a na tom pupáku má tri chlpy 😁

    #79265
    raptor
    Účastník (Participant)

    Bosorka ma kratke vlasy, jazdi na BMW-metle. No a na na BMW-nose ma obrovsky BMW-pupak na ktorom ma tri BMW-chlpy 🤣

    ked extrem tak poriadny 😀 😀

    #79266
    VMax
    Účastník (Participant)

    Raptor chváli VSTROM 650 tku, viackrát sme sa stretli spolu a kecali o motorkách a keby nepadla reč na BMW tak sme sa ani nepohádali ….

    PS: Jano naozaj v dobrom to ložisko si skontroluj to nie je kardan !!!

    #79267
    raptor
    Účastník (Participant)

    Vmax naozaj v dobrom je to skontrolovane.. je to presne tak ako ma byt,

    .. poznas ma ze mi take nieco neda a povedal som francuzovi nech sa mi na to mrkne.. je to kardan a nie lozisko… ale dakujem za zaujem /naozaj v dobrom a bez ironie/

    #79268
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Saturn kankoXF VMax AMIS tak predsa som dobre urobila, že neverím, na Slovensku to nie je tak, aj my sa vieme spojiť……..všetci tí, ktorí máte záujem, pozrite na stránku

    [linka] dajte typ na poďme sa spoločne previezť 🙂 🙂 🙂 😉

    #79269
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    😟 oprava, tá linka má byť správne: [linka] 🙂 😉

    #79270
    VMax
    Účastník (Participant)

    čo je to že "inzitný" ???

    #79271
    VMax
    Účastník (Participant)

    Smajlinka : spojiť sa nevieme prepč som už štastne ženatý a vôbec sa nechcem spájať z nikým kto má VSTROMA

    PS: VARADEROOOOOOOOOO , heeeeeeja, heeeeeeeeja hou … 😁 🤣

    #79272
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    raptor Booozinku! Co som to fcera napisal??? Ten Cabernet je svina 😀 😀 🤣

    ..teraz budem musiet za testes vysiet! 😟 🤐 Neviite naaahodu co je to testes??? Je to na DLku 650 alebo na BMW GS? Stastie ze mam XFko. 😈 👋

    Ja sa na ceste rad pozdravim z kazdym a na hocakej motorke.Vcera stojim na STK. Dofrci cukrikova GSA 12 na kontrolu originality. JA na plechovke ona na moto. Poviem, odkial z tou 2007 GSA 12? On hodi usmev, povie meno, podame si ruky. A uz viem, ze sa chysta s takou "neznamou partiou" na Krym 😁 😁 Ako dobre kupil a aku dobru moto.

    Takze, ziadne zabomysie vojny. Bodaj by na SR mala kazda moto dobru a fungujucu www stranku….

    Chcem svetovy mier! 😁 🙄 😈

    #79273
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Testes v páre najdeš na sedadle každej chlapom vedenej motorky. Ak by to bolo inak testes nahradí kliťák a to už je potom viac sexy ako kukať po testes 😈 Ak má vodič bobika budeš vidieť dva páry testes 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 82 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri