Connect with us

Policajti a my?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Policajti a my?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 61 až 68 (z celkového počtu 68 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72653
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja si myslim ze je jedno odkial ten vodic motorky alebo auta je.Podla mna sa na slovensku jazdi strasne arogantne.Vsak preco niekto kto ma dobre auto alebo motorku jazdil pomaly?Je mi pravdupovediac jedno ak sa niekto zabije koly svojej sprostosti.Ale ked niekto koly neprimeranej jazde alebo frajerine zabije ineho cloveka je podla mna strasne.Mne mnoho raz povedali ze kludne si daj pivo vsak sluzobak ta zachrani.Len ja to berem z toho uhla co ked do niekoho narazim?Alebo co ked niekoho zrazim?Nebodaj zabijem?

    Znasal by som to tazko ako sa poznam a urcite mnohy z nas.Alkohol predsa znizuje reflexi!A tak isto pri rychlej jazde dochadza skorej k havarii ako pri pomalej.

    Tak jazdime opatrne aby sme dlho zili a nikomu neublizili!

    #72654
    senior
    Účastník (Participant)

    doctor 🙂

    #72655
    SETHE
    Účastník (Participant)

    All nazdarek vsichni.. dakujem za rozne prispevky…kazdy mame na to svoj nazor.. xcel som navodit temu..kde sa netreba hadat,ale podelit so skusenostami… trochu sa to darii.. VDAKA VAM VSEM ZA NAZORY… SU CENNE…

    doctor – suhlasim— a vermi.. este som neni ten z tych najhorsich.. cez dediny a mesta..nemam dovod porusovat rychlost…ja nemam nutkanie sa UKAZOVAT…. AKY SOM.*.SILNY… * 😁 A UZ VOBEC NIE OHROZOVAT NEVIN.LUDI…

    A CO SA TYKA toho jedneho nazoru publikovaneho nejako v strede… /neviem nickname..sory/ , ze na dialnici.. by som mal utekat fyzlom… a cakat ze ma sejmuu… /najprv haha… to by museli na mna cakat!/ a z teoretickej roviny je to to najhorsie miesto..kde by som utekal…a keby..tak to by som davno vazne rozmyslal nad vyjazdom…z dialnice… iba ozaj ak nemam minimalne nejaku kubaturu – 1000-ku…ducati.. myslim ze 600 CBRnieje na toto stvorena,, ale o.k. , a preto ak uz ..tak iba na roznych klukataych cestach… medzi dedinami..a tak… PRAJEM SLNECNE DNI VAM OSTATNIM… A MENEJ PADOV AKO V MINULEJ SEZONE /TYCH CO SA TO TYKA/– 😉

    EXEBAT..- DIK ZA INSPIRACIU… MOZNO..KED BUDE NEAKA AKCIA…A POJDEME NA OKRUH… MOZNO NIECO NAFOTIM A NAPISEM CLANOK… /je to o peniazoch…./ 😛

    #72656
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Vacisnou zle teda ja dost casto ale aj vynimku som uz zazil

    #72657
    crazybiker
    Účastník (Participant)

    doctor 🙂 🙂 🙂

    #72658
    duggo
    Účastník (Participant)

    Zdraht polisom ? preco a naco ? 😕

    mozno ked raz budem vykonavat hlboku orbu v lese a niekto pojde zamnou , nepojdem mu naproti 🤐

    #72659
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    teraz uz chapem, preco je nazor verejnosti na motorkarov, taky aky je vdaka magorom, ktori maju potrebu si niekde liecit komplexy. ☹️

    #72660
    Eriq
    Účastník (Participant)

    To doctor : tak podla teba sa jazdi na slovensku arogantne? tak sa pozri ako sa jazdi vo francuzsku… si pozrie nejake videa… videl som ich viac nez dost, a vsetky boli z francie… to su arogantny vodici, nie my 😉

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 61 až 68 (z celkového počtu 68 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri