Connect with us

Policajti a my?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Policajti a my?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 68 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72638
    milan3232
    Účastník (Participant)

    eXeBaT zdielam tvoj nazor. Tak isto, ako su tu rozny ludia, tak su aj v roznych profesiach rozny ludia.

    Ale fakt je pravda – pri klavesnici je straaasne vela ukrutnych a drsnych bocov, ale v realite…

    Tato debata nema zmysel, je bez vysledku a je nekonecna.

    Tiez poznam vsakovatych colnikov. Napr. doctor, ale to je chlop 😀 Toho by som nechcel nasrat. 😛

    #72639
    kingkong
    Účastník (Participant)

    Eriq chlapce, sa modli, aby policajti nej**li teba.

    #72640
    milan3232
    Účastník (Participant)

    BacilBA to zavisi od toho, odkial Lorenzo isiel…a kde ho kontrolovali.

    #72641
    Matonator
    Účastník (Participant)

    Eriq…nieco by som Ti chcel porozpravat o tom adrenaline, najcastejsie sa na to slape po dialnici da sa to tam perfektne vychutnat ale tych pripadov bude coraz menej…..pviem len niektore fakta, par ich smetiakov ktore pouzivaju na zastavenie takychto " rychlikov " idu uplne s prehladom cez 280 km/h a da sa z toho v pohode strielat, tie " zapalovace " s ktorych strielaju maju neskutocne svinske strelivo(na skodu nas vsetkych ) , ktore vbehne cez vodicove dvere a vide cez spolujazdcove…..ak sa budu za Tebou rozbiehat z nuly mas dost slusnu sancu ujst, ale ak ich stretnes priblizne okolo 150 km/h tak mas smolu, v najlepsom pripade Ta zachrani vyjazd z dialnice alebo dobry strelec…..o tej druhej kombinacii je skoda hovorit……ak to vsetko prezijes, tak na sude sa okrem inych dokumentov oboznamis aj s dvomi podstatnymi, s ktorych ani jeden Ti moc nepomoze, ten prvy bude mat hlavicku-uradny zaznam v ktorom budu spomenute slova…ten a ten paragraf, bezohladna jazda, varovny vystrel….a mieril som na koleso, ten druhy -lekarska sprava…prestreleny clenok, koleno , stehno…..atď…….na 100% ti mozem zarucit ze si tento druh adrenalinu budes pamätat do konca zivota…

    #72642
    didogsxr
    Účastník (Participant)

    Aj motorkari su dobrý a zlý a tak isto aj policajti. a kto aspon trochu ovláda zákony tak si nenechá od policajtov skakat po hlave, ak natrafi na akčných hrdinov.

    ja osobne som za celý život dostal iba par pokut za páy. /zatial ma nikde nenamerali a dufam že to aj tak zostane/ 😛

    #72643
    klasik
    Účastník (Participant)

    X-(

    #72644
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Nepochopili ste tému? Tu ide o príbehy – je to myslené asi takto: Jedného pekného letného dňa som išiel cez našu dedinu 253 km/h a začali ma naháňať flojdi, ale ja som im najprv odkopol spätné zrkadlo a potom som uháňal a uháňal a uháňal………………….potom som sa zobudil, ruka v trenkách a všade okolo mokro.

    🙄 Ja fakt nechápem, aký mala cieľ táto téma 🙄

    PS: Nemyslím si, že je veľké hrdinstvo zdrhať pred policajtami a pritom podstatným spôsobom ohroziť seba aj ostatných.

    #72645
    crazybiker
    Účastník (Participant)

    Lorenzo tak Ty si prechádzal hranice už veľmi dávno keď nevieš že na hraniciach už nie sú vôbec colníci. Maximálne s Ukrainou. Keby si nevedel máme úniu a tí, čo stoja na hraniciach sú pasováci.

    #72646
    crazybiker
    Účastník (Participant)

    SETHE Kôli takím ľuďom aký si Ty majú ludia o nás motorkárov zlú mienku. A policajti sú možno nasratí len na takých slušne povedaných hlúpich frajerov ako si Ty. Iste si bohovský jazdec s obrovskými skúsenosťami a preto Ťa nikdy nechitia!!! Len tak ďalej, si frajer!

    #72647
    raptor
    Účastník (Participant)

    Sethe tvoj prvy pokus o policajnu temu bol zmazany preto lebo som ti tam napisal "vodkud je k***t?"

    a exe nechcel aby sa to otocilo na hadku, zial svojimi nazormi a tym ako ich prezentujes si ma opat prinutil sa ta opytat… SI K***T??

    temy ako su tie tvoje nikam nevedu, ak chces prispiet niecim do mlyna chod na okruh pojazdi co to da, kamarat nech ta nafoti a urob perfektny clankok s perfektnymi fotkami

    ak mas tazke srdce na policajtov odporucam ti http://www.motoride.sk a clena silvo, budu sa vam aj ritne venceky chviet pri suzvuku vasich nazorov

    Upravené adminom 27.3.07 17:31

    #72648
    crazybiker
    Účastník (Participant)

    raptor 🙂 🙂 🙂

    #72649
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Mam len jednu jedinu negativnu skusenost z juzneho Slovenska (Kolárovo), isli sme 60-62 km/h v dedine na motorkach – auta oproti blikali, tak sme davali pozor, aby nas nenamerali. Zrazu nas zacali zastavovat radaristi, neboli sme si vedomi ziadneho priestupku. Organ na nas zacal vyhukovat, ze kazdemu po 2 litre pokuta. Nechapali sme, ved sme isli predpisovo! Policajt tvrdil, ze je tam 40 km/h znacka. Mal pravdu – bola tam, zarastena v krikoch. Nuz, ked nechceli zlavit z pokuty, pobrali sme si vsetci piati seky. Medzitym zastavili chlapcov z Komarna, ktori mali tangace cez SPZ (islo sa vtedy z Komoce), tiez prekrocili rychlost a dostali pokutu 500 Sk. My mame BA spz-tky a kedze tu prehadzujeme vidlami peniaze po veceroch, tak sme si asi zasluzili viac… Pripadalo mi to strasne nespravodlive, ale nemohli sme s tym nic urobit. Policajt mal na to pravo, mohol si akurat odpustit tu maximalnu pokutu. Akurat ma strasne nastvalo, ze sa medzi sebou rozpravali po madarsky, dokonca aj do vysielacky! Na radu jedneho znameho si uz nikdy nevezmem sek, ale necham sa oznamit na dopravny inspektorat v mieste svojho bydliska, mozno obidem s mensou pokutou… Ked to vezmem z druhej strany, pri tom mnozstve priestupkov a prekroceni rychlosti za svoj zivot, je to dost mala pokuta (este som raz dostala 500 na Bajkalskej) a beriem to tak, ze ten policajt bol bud zaujaty voci blavakom, alebo mal zly den a takto si na nas zgustol. Som si vedoma nasho priestupku, takze chyba bola na nasej strane, len miera trestu privysoka…

    #72650
    dusik
    Účastník (Participant)

    Kwasak ja si myslím, že dopraváci to ešte nie je to najhoršie, aj keď všetci o tom vedia svoje, ale aké prešlapy sa robia na iných odboroch polície(kriminálka, finančná, justičná..atď to je hlavný problém polície, ale presahuje to rámec tejto diskusie a všetci o tom radšej pomlčia….. 😟 😟 😟

    #72651
    Eriq
    Účastník (Participant)

    Matonator , to co si napisal je pravda, ale az do takych extremov by som si nikdy nedovolil ist…

    #72652
    kingkong
    Účastník (Participant)

    Kwasak v dnesnej dobe nieje dvakrat rozumne sa nechavat oznamovat na dopr. inspektorat. rozumnejsie je dohodnut sa s policajtom na nizsej pokute, pokial sa to da. stare casy vybavovaciek na dopr. inspektorate sa zacinaju stracat v nedohladne. a este infoska… pri rieseni na DI ti mozu bez mihnutia vysolit aj 4000 a po novom za rychlost 7000 korun. a este mozes byt rada, ze ti nechaju VP. takze asi tak.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 68 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri