Heavy
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
Heavy
Účastník (Participant)Takže na záver môjho aktívneho pobytu na tomto serveri by sa patrilo niečo dodať. Vraj sa tu mažú (resp.upravujú) príspevky, ktoré sú morálne nevhodné. Tie čo odbočujú od témy sa vraj presúvajú na smetisko. Vraj, vraj, vraj… to je OK, ale skúste napísať niečo, čo sa niekomu kto má v ruke tlačítko "delete" nepáči. Príspevky jednoducho ZMIZNÚ úplne a to, že vyjadrujú niekoho názor nie je podstatné, lebo… Lebo? Odpoveď nechám na každom z Vás, ja som si už názor urobil. Ak tento príspevok zmizne, tak sa môj názor len potvrdí a ak tu zostane, tak zostane možno preto, že sa tu vyjadrujem IBA K TÉME DISKUSIE a nepoužívam pritom vulgarizmy. Nebudem si drať klávesnicu na to, aby bol môj názor vzápätí BEZ VYSVETLENIA, resp UDANIA PRÍČINY zmazaný. Nie je to ješitnosť, ak ma poznáte, viete veľmi dobre, že touto vlastnosťou neoplývam, jednoducho nebudem niekde, kde je moja prítomnosť nežiadúca. Aktívne sa do diskusií zapájať nebudem, samozrejme, že si sem prídem pozrieť novinky, alebo poštu. To by bolo na fajront asi všetko…majte sa fajn 😘
Heavy
Účastník (Participant)Hovadsky držím všetky palce, nech je v porádečku. 😘 😘 😘 😘 😘 😘
PS: Šani – dúfam, že si jej nezabudol pribaliť aj papuče za 4,50 aby tam nepobehovala bosá 😉Heavy
Účastník (Participant)Caberg Jet One – pohodová čapica, na to moje jazdenie a pozorovanie prírody je ako stvorená 🙂
Heavy
Účastník (Participant)charym cha, to sa Ti povie, že vyjekabáť sa na drevo, ale čo potom bude, keď sa pani zima opýta: "Čože si v lete Heavy porábal? Po zrazoch si lietal? Tak si teraz mrzni ako Hovado." 😁
U mňa sú priorita Nedožery a súkromné Hovadské schôdze, na zrazoch sa budem objavovať len veľmi sporadicky, ak vôbec… Ale možno sa karta obráti a Monty ma zasype drevom, to by som získal dosť voľného času na neriadenú (a neriedenú) konzumáciu alkoholických nápojov a hulákanie po zrazoch – veď uvidíme 😁Heavy
Účastník (Participant)…ešte ma napadlo, že ak by takú dopomocnú pomôcku vyhútali aj na pipíka, mohli by sme mať mi postarší pánkovia v rybárskych klobúkoch po starosti… 😇
Heavy
Účastník (Participant)raptor Aj tak si neodpustím lingvistickú pripomienku, zaujal ma názov, konkrétne slovo "handroid".
Ak zľahka načriem do svojich chabých vedomostí z anglického jazyka, tak je jasné, že sa jedná o spojenie slov hand a android.
To iba na okraj, prejdem k prostate – pardón, k podstate:
Ak by som hľadal základ slova v našom materinskom, jazyku, tak mi vychádza slovný základ "handra" čo vo mne vyvoláva určité negatívne asociácie z pohľadu na kvalitu použitého materiálu pri výrobe tejto zázračnosti.
Ale to je iba taká od veci úvaha 😘Heavy
Účastník (Participant)raptor – je to výborná vecička, hlavne ak tráviš veľa času s Josefinou Mutzelbacherovou. (teraz dúfam nevadí, že to čítajú deti, lebo je to jedna moja dobrá známa) 😎
EXE – nezvyšuj si tlak, ja už iný nebudem – svetu mier – 😉 😘Heavy
Účastník (Participant)Platenie daní je priamym dôsledkom nesprávne vedeného účtovníctva 😘
Heavy
Účastník (Participant)Hovadá – ach, Vy Hovadiská, dojali ste ma, až som Hovadskú slzu musel zatlačiť. Je mi jasné, že musím ísť s pravdou von, horár ide na dovolenku, ale horárka zostáva doma 😈
Monty – ak vysypeš pred môj house náklaďák dreva, tak kašlem na horu aj horárku 🤣 a hybaj na Bojnú vykrikovať a hulákať 😈
AMIS – na drevo chodiť netreba, Monty vyriešil problém 😀
klasik – žiadna brigáda nebude, Hovadá by do lesa nešli a rozobrali by susedovi strechu 😀Heavy
Účastník (Participant)…a aká nenápadná pionierka to bola, keď pred pár rokmi medzi Hovadá zavítala. Nuž, ale popravde priatelia, čo ste čakali, jahody? 😇
Modroočnica a Ty sa nedaj a vo svojom úsilí vytrvaj a napreduj – spiatky ni krok 😉Heavy
Účastník (Participant)Len pre doplnenie
24.04.2010 – 25.04.2010
Otvorenie MOTO SEZÓNY BABICA 2010 Ranč pod Babicou, Bojná
Kontakt: 0905 290 413, 0903 251 304 – Hajdi
Otvorenie Moto sezóny BABICA 2010, s hudbou, dobrou zábavou, super súťažiami – ako vždy !!!Ja tam nemôžem ísť, lebo náš pán horár ide v tom termíne na dovolenku, tak musím ísť na drevo, kým sa vráti 😘
Heavy
Účastník (Participant)Prajem Ti šecko Hovadské a nech Ťa aj naďalej Ježiš miluje – 😘 🙂 👋
Heavy
Účastník (Participant)Mne sa Busa páči a ešte viac B-King, je mi to u prdele, či mám, alebo nemám "dosť" skúseností s motorkami, kašlem na papierové údaje a blablabla… proste sa mi tie motky páčia, tak ako vyzerajú a vybavené.
Heavy
Účastník (Participant)Keď som to video pozeral, mal som "Deja vu", dumal som nad tým, že toto som už niekedy skúsil. Vlastne toto celkom nie, ale bol to rovnaký pocit, keď ma Šumi ťahal o polnoci v Nedožeroch von z chatky ťahajúc ma za nohy. Nebyť odvážneho zásahu ségry 😘 , tak by mi hlava pekne skackala po schodoch 😀
Heavy
Účastník (Participant)…mali šťastie, že neprišli do Nedožier 😈 😁
-
AutorPríspevky
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
