Connect with us

Aku prilbu, vyklapacku

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Aku prilbu, vyklapacku

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83285
    zeinstein
    Účastník (Participant)

    Ahoj,

    privital by som Vase nazory, skusenosti, aku prilbu vyklapacku by som mal kupit. Zatial mam tychto adeptov:

    – HJC: FS-Max, alebo IS-Max,

    – Caberg: Justissimo GT, alebo Sintesi

    Vopred dakujem!

    #83286
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Mám schuberth C2, spokojnosť 🙂

    #83287
    raptor
    Účastník (Participant)

    Caberg sintesi kupoval kamos pre frajerku tak sa mozem popytat na skusenosti

    justissimo GT neni zla volba

    urcite by som minimalne popremyslal nad C2 alebo C3

    #83288
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Mam 3 sezonu Caberg: Justissimo GT. bez problemov, som velmi spokojny.

    #83289
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Mám sintesi a drží skvele 👍

    #83290
    xLoop
    Účastník (Participant)

    Jednoznacne C3… mam ju od zaciatku minulej sezony a maximalna spokojnost 🙂 👍 👍

    #83291
    Albion
    Účastník (Participant)

    Tu máš dve v jednom…

    Ja ju mám, ale ešte som moc nepojazdil…. V druhej variante je vhodná aj na scooter alebo moped, alebo na lyžovačku…

    Heh…

    [linka]

    #83292
    zeinstein
    Účastník (Participant)

    Nechcel by som shubertakov urazit s tym, ze pred dvoma tyzdnami som predal predhadzajuce moto (Jawa triapol 😠 ) skoro za taku cenu co stoji C3 🙂

    V skutocnosti uz som skusal Shuberth a vobec mi nesedelo na hlave 😟

    #83293
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Ja mám tú, na ktorú 99% ľudí nadáva a najazdil som na nej ca. 30 000 km, v zime, lete, daždi, slnku, dni, noci, teple, chlade, vetre, hmle a neviem čom ešte a som 100% spokojný (Airoh Matisse RS Matt)

    Kľudne poďte všetci do mňa, ja aj tak tvrdím, že 90% ľudí, ktorí si kúpia schubertu a zavrhnú Airohu najazdí ročne 5 000 km a robia tak len preto, lebo sa hovorí že….

    👋

    Zvyšných 10% sú reálni skutoční turisti a s tými som ochotný diskutovať o výhodách / nevýhodách jednej aj druhej 😉

    #83294
    raptor
    Účastník (Participant)

    RoboNM ja si zas myslim ze kazdemu pasuje nieco ine, sudit niekoho koli tomu ze investoval viac penazi do znackovej prilby a nasledne posudzovat kolko km rocne najazdi je kratkozrake

    vobec nejde o to kolko km rocne urobis ale kde si bol, s kym si bol a co si videl a zazil

    p.s. preco si si kupil Airohu a "zavrhol" subertu? pripadal by si si zo subertou prilis "hore" tak si vedome zvolil skromnejsiu alternativu aby si vyvazil tu nobl snobsku namyslenu motorku koli ktorej sa na teba kazdy hrdy majitel japonca pozera cez prsty? 😁

    p.s.2 prajem si svetovy mier, dakujem mojim rodicom a pozdravujem mojho najvernejsieho citatela "panaboha" do svateho jura 👋

    p.s.3 viem viem.. digiskleroza 😀

    #83295
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Rapťák, ja som schubertu nezavrhol, mne sa proste nepáči. 😉 cenu beriem ako sekundárnu, nehrá pre mňa prím pri výbere vecí 🙂

    Mne len príde vtipné, ako ľudia, ktorí najazdia max. 50 km vkuse, a aj to iba v ideálnom počasí, nadávajú na neznesiteľný hluk a vietor v prilbe pri dlhších výjazdoch. 😁

    Ja nikoho nesúdim, nech si každý kupuje a nosí čo chce, ja som iba napísal svoj názor a skúsenosti. Môj osobný názor je, že C3, ktorá je 3x drahšia, nie je 3x lepšia 😉

    Podobne je to s oblečením. Momentálne napr. HELD ponúka podľa mňa lepšie high end oblečenie ako Rukka za ca. 50% ceny. Keby som nebol mal tento rok iné výdavky, bol by som ten ich gore texový komplet určite bral 😉

    #83296
    raptor
    Účastník (Participant)

    ENeMko – jazdil si v C3 ked hovoris ze podla teba neni 3x lepsia? (nezastavam sa C3 len chcem vediet ake mas osobne skusenosti)

    p.s. keby som sa mal orientovat iba podla toho co sa mi paci tak sa doteraz hojdam na smadnom varadere 😁 chvalabohu som ateista a pragmatik (greetings "paneboze" 😘 )

    #83297
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Najlepšia vyklápačka je aj tak T-815 S3 😁

    #83298
    raptor
    Účastník (Participant)

    Najlepsia vyklapacka je v tomto klipe 😈

    [linka]

    #83299
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    raptor a ja ťa tromfnem 😁 😁 😁 [linka]

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri