Connect with us

Motocykel vs. HOVADÁ

Domov Diskusné Fóra Ring Motocykel vs. HOVADÁ

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 63 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83446
    klasik
    Účastník (Participant)

    Reakcie na diskusiu:

    [linka]

    #83447
    klasik
    Účastník (Participant)

    Keď som si prečítal predchádzajúcu diskusiu, nedá mi to aby som na ňu nezareagoval.

    Ako by sa dalo očakávať keďže som HOVADO a žijem na tomto portáli už nejaký čas súhlasím s Heavyho, Martinerovým, Amazonkiným ale aj s Exeho názorom. V žiadnom prípade si nemyslím že HOVADÁ sú komunita ktorá je uzavretá alebo niečo podobné, dokonca sa mi ani nepáči výraz komunita, alebo skupina a už v žiadnom prípade si nemyslím že sme úzko vyprofilovaný alebo uzavretý. Sme len motorkári ktorí sa poznáme osobne a máme veľa spoločného. Ale v prvom rade sme motorkári (či už vlastníme motorku alebo chceme vlastniť) a takmer všetky akcie ktoré organizujeme sa točia okolo motoriek alebo motorkárov.

    Vyjadrenie ako "partička alkoholikov na motorkách" mi pripadá dosť silné. To že sa na akciách niečo popije… no a čo, na motorkárských zrazoch sa cucká mlieko alebo čo!?

    A ešte k fotoalbumom.Niekto tu spomenul že z veľkej časti obsahovali len fotky týkajúce sa skupiny HOVÁD. Tak som sa v tom trošku pohrabal. Asi najväčší HOVADSKÝ prispievateľ do albumov je nepochybne MartineR. Prešiel som históriu jeho albumov a z 90% som tam nenašiel albumy ktoré by sa netýkali motoriek, motoakcií-zrazov, mototuristiky – typ na výlet, motonoviniek-výstavy a podobne. Áno, tých 10% bolo zo života HOVÁD, ale veď vo fotoalbumoch je na to priamo určená rubrika OSOBNÉ ALBUMY -tak čo tam má asi byť? No tak som si pozrel aj albumy člena ktorý toto spomenul a taktiež som našiel nejaké albumy ktoré sa týkajú či už jeho záľub, alebo kamarátov. A mne to nepripadá vôbec trápne.

    Na otázku či HOVADÁ spôsobili úpadok motocykel.sk už odpovedal Exe. Ja len vyjadrím svoj názor prečo HOVADÁ upadajú na tomto portáli. Myslím si ako už spomenul aj MartineR že HOVADÁ dospeli, vyrástli a majú aj kopec iných problémov a menej času. Preto som rád že sa ešte aspoň sem tam dokážeme stretnúť na nejakej tej akcii, dovolenke, zraze a pojazdíme pozabávame sa a pospomíname. A dúfam že sa k nám pridajú aj tí krotý si mysleli alebo mali taký dojem že sme uzavretá komunita či skupinka či čo sme to vlastne. 👋

    #83448
    italofighter
    Účastník (Participant)

    klasik mudro veru vravis hovada su neni ani uzavreta spolocnost ani komunita ani neviem co je to kopa fajn ludi ktori sa stretavaju na moto a je vela ludi co sa pridalo do tejto ja neviem ako naszvat tu tlupu spravnych ludi co neboli hovada a su radi ze jazdia spolu aj s hovadami

    #83449
    raptor
    Účastník (Participant)

    Klasik vyjadrenie particka alkoholikov na motorkach bezpochyby silne je, mne nemusis rozpravat ze sa na akciach mlieko nepije 😉

    ako som napisal ja viem ze to neni pravda dalej to komentovat nemienim lebo by to bolo mlatenie prazdnej slamy, len som si dovolil nastavit zrkadlo a tlmocit reakcie nezaujateho okolia.. to je vsetko

    podla percentualneho zlozenia martinerovych album nehodnot zlozenie albumov od hovad celkovo, martiner najviac foti a foti kadeco a kadekde…. treba sa pozriet kolko fotoalbumov od kolkych clenov tu pribudlo po nejakej hovadskej akcii… ked 3-4 albumy z vasej akcie svietia na hlavnej stranke tak mozes 1000x napisat ze nie ste uzavreta komunita… oci novoprichodzieho to budu vidiet inak

    ak si myslis ze ste motocyklu neuskodili ok, nazor ti nezmenim avsak neda sa mi opytat kam hovada motocykel posunuli? … pisem to uplne nezaujato, proti nikomu z vas nic nemam

    ja viem ze hovada nemaju v povahe skodit ale ze hovada sa skratka radi hovadsky zabavaju

    ak vam vadi "cenzura" (fakt si myslim ze exebatov pristup ked nieco scenzuruje je velmi ustretovy a priatelsky) tak sa skuste zamysliet nad tym ze aj tato stranka zije aj s penazi ktore su za reklamu, ak sem klikne nejaky riaditel hocijakej znacky a uvidi martinerov odkaz na hovadsku hymny tak sem skratka peniaze neda…

    p.s. sukromny postreh ked ste zacali robit hovadske vyjazdy do chorvatska atd tak som zacal mat pocit ze sa to pohlo spravnym smerom

    p.s.2 s hovadami som zazil krasne chvile, nikdy nezabudnem ako heavy ucil maleho anda vybrnavat na imaginarnej base silne sola ale aby som sa niekde dva dni najebaval a potom v nedelu siel ako vyklepany rezen domov tak to ma skratka preslo, je privela ciest a primalo casu (je to moj sukromny pohlad na vec a nemusi byt (jediny) spravny)

    #83450
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Co tu uz v dvoch diskusiach riesite za "ftakoviny"? 😕 😶

    #83451
    zahri
    Účastník (Participant)

    Neviem ci je spravne tu pisat ked som si nenastudoval diskusiu k cbfke ale dako mi neda..

    suhlasim s nazorom raptaka ze ak pride niekto kto by si tu chcel dat reklamu a vidi ze je tu bordel tak to neurobi a z toho dovodu je dolezita nejaka ta cenzura aby stranka prezila..

    co sa tyka nadrbavok pocas vikendov ze sa stretne partia nadrbavaju sa 2 dni a potom idu domov.. ak sa to nedeje kazdy vikend ale len par krat do roka tak to je celkom fajn relax.. niekedy pomoze ked je clovek psychicky alebo fyzicky unaveny aby sa rozbil a tak si aj oddychne.. niekto to robi takto iny si ide iba zajazdit a niekto si mozno zahra sach.. ja som bol raz na motoparkach a i ked som sa rozbil tak som nelutoval lebo som sa dobre zabavil a spoznal zopar ludi na ktorych si celkom rad a s usmevom spomeniem i ked nie sme v priamom kontakte..

    prijat dalsie osoby medzi tych co si hovoria hovada nie je ani taky problem zo strany hovad ako z obavy tych na druhej strane ze ci ho hovada vobec prijmu medzi seba.. kazdopadne tato stranka ma stale caro ktore mal motoride ked som tam zacal chodit.. nie je ale uz tolko casu ako bolo aby sa tu dalo stale kecat.. moc vela rad sa tu asi najst neda ale je tu v istom zmysle nejaka ta rodina kde sa vela ludi navzajom pozna.. su tu novinky su tu fotoalbumy.. pribudli videoalbumy..

    ak som pisal moc odveci alebo offtopic tak hijo do mna 😁 ale i ked uz neviem co som pisal na zaciatku tak by to malo byt ok lebo som pisal co si myslim..

    #83452
    raptor
    Účastník (Participant)

    Tie prispevky z diskusie o CBF1000 na temu motocykel vs. hovada by bolo lepsie presunut sem, pretoze teraz klasik reaguje na neexistujuci predchadzajuci rozhovor

    #83453
    zahri
    Účastník (Participant)

    raptor napad 👍 ale nemyslim ze je to niekde archivovane.. tiez ked pratam bordel z pc tak kos vyprazdnujem hned nech to nesmrdi

    #83454
    klasik
    Účastník (Participant)

    raptor presne preto som vytvoril túto diskusiu, dúfal som že sa tak stane a presunie sa to sem keďže k téme CBF to rozhodne nepatrilo.

    No mýlil som sa a nieje to ani na smetisku. Aj keď prvá veta smetiska znie: Koniec mazania príspevkov, nastáva dlho očakávaná demokracia a sloboda prejavu! 😟

    Tak tomuto ja hovorím cenzúra, nie keď sa mažú vulgarizmy alebo podobne, proti tomu nič nemám a dobre si to vysvetlil aj ty aj Exe. Z niečoho sa žiť musí a sponzor si všíma úroveň.

    #83455
    raptor
    Účastník (Participant)

    Klasik z mojho pohladu boli tie prispevky iba nestastne vymazane, namiesto toho aby ich presunuli sem

    toto naozaj nie je cenzura .. a ver mi ze ja o cenzure nieco viem 🙂

    zavolaj exebatovi a ak sa to bude dat verim ze ti ich sem bez problemov presunie

    #83456
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    HOVADA dam vam radu spravte si skupinu na facebooku a mate pokoj fotky sa tam lachsie pridavaju a nikdo do vas nebude rypat 😉 A motocykel.sk si vydychne spokojnost bude na oboch stranach, konecne tu budu len prispevky ludi ktory vsetko vedia 😉 👋

    #83457
    zahri
    Účastník (Participant)

    ZOMBY ta toto ne.. na FB uz nie som a tym padom tu nebudem moct pisat.. teda ani tam 😁

    #83458
    milan3232
    Účastník (Participant)

    No, vidim, ze mam medzery v diani na motocykel.sk. Ja napisem iba tolkoto:

    Chodim sem rad a som tu rad.

    Chodil by som aj s manzelkou na stretnutia ovela castejsie, ale prioritu ma drobec.

    Ale ked mi nieco fakt sadne, velmi rad pridem.

    Co sa tyka toho, aka sme skupina. Podla mna je to scestne. Kazde zoskupenie ludi s rovnakymi zaujmami musi tvorit zdrave jadro, ktore ma zaujem medzi sebou stale komunikovat, vymienat si nazory (aj nespravny nazor interpretovany slusne je ok). toto zdrave jadro pritiahne novych ludi, lebo vidia, ze sa tu nieco deje, ze ludia su k sebe slusni, ohladuplni, vedia poradit, aj sa zabavit ci zasmiat.

    Nemyslim si, ze by mal niekto problem zapadnut do takejto skupiny ludi. Ak ma, je to problem jeho sebavedomia.

    #83459
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Takže na záver môjho aktívneho pobytu na tomto serveri by sa patrilo niečo dodať. Vraj sa tu mažú (resp.upravujú) príspevky, ktoré sú morálne nevhodné. Tie čo odbočujú od témy sa vraj presúvajú na smetisko. Vraj, vraj, vraj… to je OK, ale skúste napísať niečo, čo sa niekomu kto má v ruke tlačítko "delete" nepáči. Príspevky jednoducho ZMIZNÚ úplne a to, že vyjadrujú niekoho názor nie je podstatné, lebo… Lebo? Odpoveď nechám na každom z Vás, ja som si už názor urobil. Ak tento príspevok zmizne, tak sa môj názor len potvrdí a ak tu zostane, tak zostane možno preto, že sa tu vyjadrujem IBA K TÉME DISKUSIE a nepoužívam pritom vulgarizmy. Nebudem si drať klávesnicu na to, aby bol môj názor vzápätí BEZ VYSVETLENIA, resp UDANIA PRÍČINY zmazaný. Nie je to ješitnosť, ak ma poznáte, viete veľmi dobre, že touto vlastnosťou neoplývam, jednoducho nebudem niekde, kde je moja prítomnosť nežiadúca. Aktívne sa do diskusií zapájať nebudem, samozrejme, že si sem prídem pozrieť novinky, alebo poštu. To by bolo na fajront asi všetko…majte sa fajn 😘

    #83460
    zahri
    Účastník (Participant)

    Heavy vzal si to nejak zhurta.. niekedy mozno staci len nadych vydych a ides dalej.. niektore zmazane prispevky mozno maju len dovod aby nevznikali boje.. napriklad ako teraz h.v.d. vs. motocykel.sk .. v dnesnej dobe uz viac menej nikde nie je mozne povedat vsetko co si myslime verejne.. to je dovod preco si niektore moje myslienky nechavam casto krat len pre seba.. bud by z nich boli problemy alebo by sa proste stratili..

    jednym sposobom ako si zit hovadsky zivot je mozno vytvorit si spolocny web cisto pre aktivne hovada 😉 problem je ze na udrziavanie a vytvorenie musi mat niekto cas a vedomosti 😕

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 63 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri