Spravodajstvo
Kawasaki W800 trochu inak
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 2 mesiacePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Honda Goldwing 50th Anniversary: Polstoročie na vrchole potravinového reťazca

bacaono
16. januára 2014 at 8:51
Krasny stroj. 👍
Cim som starsi, tym viac sa mi tento styl paci. 🙂
papi
16. januára 2014 at 17:54
👍 Ajejééé, W650 a W800, to sú moji obľúbenci, pridám aj ja nejaké úpravy.
Niečo podobné od LSL:

Niečo menej podobné od LSL:

Úpravy pomocou originálneho Kawa-príslušenstva:

W 650 a W 800 sú obľúbené kúsky úpravcov a tých úprav je fakt nekonečne veľa, ťažko mať aký-taký prehľad.
Ale pridám aj tak pár fotiek od austrálskeho DEUS-u, lebo si to zaslúžia:
zefototh
19. januára 2014 at 16:29
Krása, stroje hodné názvu motorka 👍 👍 👍
RedJack
20. januára 2014 at 13:31
Proste nádhera,až budem velký rád by som sa na takom vozil.Jednoducho KLASIKA. 👍
fikus
21. januára 2014 at 16:41
Tak konecne nieco co vypada lepsie ako scrambler od čajičkarov.uz nan nikdy nepozriem.no a tie dalsie upravy su tiez pekne.
Hog
22. januára 2014 at 11:15
W800-co dodat?! 🙂 Nádherná motorka! 🙂 Od pohledu lehkost a ovladatelnost!
Jen slintám !! 😛