Connect with us

Spravodajstvo

Luxusný Horex už v Due Fratelli – vypočuj si zvuk unikátneho šesťvalca

Publikovaný

on

Video: O tento zvuk sa postarali koncovky REMUS.


Ak vám hovorí niečo značka Horex, zastavte sa v Šamoríne v Due Fratelli, kde Horex v SR môžete kúpiť. Alebo sa pýtate sa čo to je Horex? V roku 2010 nás prekvapila svojím návratom táto nemecká značka ktorá sa vyrábala v minulom storočí v rokoch 1925-1960. Vrátila sa na scénu s modernou technikou, unikátnym, skoro radovým šesťvalcom o objeme 1218 ccm. Horex neohúril iba návratom na trh, ale i svojou cenou, ktorá bude v SR 25 900 Eur. Čo za tie peniaze od Horexu dostanete, sa čoskoro presvedčíte aj v našom redakčnom teste.

Pri predstavení Horexu v Due Fratelli sme stretli Ing. Heriberta Michlmayera, ktorý nám Horex a dianie okolo neho v krátkosti predstavil.
„Horex dnes využíva najmodernejšie dostupné technológie, ktoré sú do stroja starostlivo zakomponované. Na dodávke komponentov sa podieľajú najvýznamnejšie spoločnosti v Európe. Unikátna je šírka VR šesťvalcového motora 429 mm. Výkon 161 koní je ľahko ovládateľný i s pomocou 4 máp riadenia motora. Zvuk neopakovateľného šesťvalca a jeho dizajn je prakticky nezameniteľný. V Európe sa bude predávať za jednotnú cenu a na Slovensku bude v predaji prostredníctvom spoločnosti Due Fratell“.


Toľko v skratke Ing. Heriberta Michlmayera.

Red.

Norbert Szegfü, spolumajiteľ Due Fratelli a Heribert Michlmayer – import Horexu do SR

Luxusný Horex už v Due Fratelli

Advertisement

2 komentáre

2 Comments

 1. VladiB

  29. apríla 2013 at 11:51

  Už sa tešíme na test

 2. RoboNM

  29. apríla 2013 at 19:13

  Už tu bol aj Horex osemvalcový 😈

  [linka]

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri