Spravodajstvo
Mafiáni majú motorku z TT Choppers – v Mafstory
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná

milan3232
31. mája 2009 at 15:02
Velmi dobre PR 😉 😉
Ronko
31. mája 2009 at 15:52
Načo je dobra taka motorka??? 😟
Bubo
31. mája 2009 at 16:20
Ronko : Na fotenie, nevidíš? 😁
AIR
31. mája 2009 at 18:12
Ronko dobra otazka… je to iba image 😎 , na nic ine to nie je vhodne….
akurat tak sa s tym predvadzat na vystave alebo nejakom zraze…
darth
31. mája 2009 at 19:32
AIR: predvadzat???? 😀 😀
raptor
31. mája 2009 at 20:48
Jezis to je ale skarede motocudo
AIR
31. mája 2009 at 21:16
darth ano… stavitel tej motorky si ju predsa staval na to, aby ju predvadzal…. teda predvadzal svoj vytvor… nie? Inak by to asi nestaval… to si ju inak mohol nechat v garazi sam pre seba 😶 😶 😶
darth
1. júna 2009 at 4:48
AIR:mas pravdu,ja som to bral tak, PREDVADZAS sa ked mas nieco dobré.Ale tato motorka nie je na predvadzanie,tato motorka je na hanbu.
VladiB
1. júna 2009 at 9:09
Vytiahol som článok k Danger Chopper, je posledný zaradený, tak si ju prezrite bližšie.
MartineR
1. júna 2009 at 12:06
VladiB chcel som si ju prezrieť na výstave, no keďže som fotil „pre nikoho“ tak mi to nebolo dovolené.
mám na to svoj názor, ktorý som tu už raz prezentoval. takže TT Choppers palec dolu.
Matooo
1. júna 2009 at 16:02
Pridavam sa k nazoru ze tento chopper sa viac podoba na kravu s rohmi ako motorku 😶
Roland
1. júna 2009 at 18:14
To nevadi ale ten Beela bol tusim furt nadrbany 😈
caferacer
1. júna 2009 at 19:55
😟
charym
3. júna 2009 at 11:20
Kua a krtek je kde?ci vybavoval prepis 😁 😁
kapr
10. júna 2009 at 14:32
No neviem – videl som ju nazivo … 😟