Connect with us

Články užívateľov

Motorkári deťom ? ako bolo.

Publikovaný

on

V sobotu, 9.5.2009 pripravila partia ľudí okolo X-FUN (http://www.x-fun.sk/) veľmi podarenú akciu pod názvom ?Motorkári deťom?.
Deti mali možnosť (samozrejme zadarmo) povoziť sa na štvorkolkách, motorkách, či v terénnych autách na uzavretej trati v obci Cabaj-Čápor, časť Pereš. Tiež mali možnosť s úžasom sledovať šikovnosť Nitrianských trialistov pri predvádzaní rôznych trikov a skokov (napríklad aj cez bandu motorkárov). Mimochodom, chlapcov môžeme vidieť aj o necelé 2 týždne na Medzinárodných majstrovstvách Trialu v Nitre ([linka]).
Svojou účasťou ich určite potešil aj ujo policajt, pán Haršáni (brat motorkára Petra Haršániho), ktorý deti povozil v ozajstnom policajnom aute s majákmi a húkačkou. Nečakanú naháňačku vyprovokoval Melón, keď zahral neslušného motorkára (musel sa naozaj veľmi namáhať) bez prilby a ujo policajt deťom ukázal ?sledovanie páchateľa?. Robo sa zas nechal ukecať a spravil zo seba figuranta pre Nitriansky kynologický klub. 7 ročný rotvajler Hektor mal z neho naozaj radosť a deti len so zatajeným dychom sledovali výsledky výcviku poslušnosti a obrany 🙂 .
Po celý deň boli pre deti pripravené rôzne atrakcie, ako pretek s loptou, či maľovanie na tvári sympatickými animátorkami.
Vidieť rozžiarené oči detí z okolitých obcí, či z detského domova bol zážitok aj pre nás, motorkárov a večer sa nám každému zaspávalo s o niečo lepšim pocitom ?vo vnútri? než po iné dni. MartineR

Motorkári deťom

4 komentáre

1 komentár

 1. doctor

  11. mája 2009 at 17:07

  Pani take mohli zmalovat aj mna! 🙂

 2. micho848

  13. mája 2009 at 12:09

  Podakovanie samozrejme patri aj Milosovi a Geererovi z http://www.mivapromotion.sk, aj vdaka ktorym mohol tento projekt vzniknut.. dalej milym a sarmantnym animatorkam, Judit a Janke za supanie a krajanie vsetkeho co sa dalo 🙂, Milanovi za majstrovske miesanie gulasu, MartineRovi za fotky a super clanok, vsetkym ucinkujucim a v neposlednom rade chalanom na motorkach, ktori prisli deti povozit..

  Este raz dakujeme

  Kolektiv X-Fun

 3. micho848

  13. mája 2009 at 13:43

  ..ospravedlnujem sa, trochu som pozabudol na nasich sponzorov: Obec Cabaj – Čápor, OZ Mojmíirovské kroky, Benc Moto, STAVOB s.r.o., PD Cabaj – Čápor a Cartel, bez ktorých by akcia nemohla vzniknúť..

  Dakujeme

  Kolektiv X-Fun

 4. duroslav

  15. mája 2009 at 12:43

  Pekna eksn…foto Afrika vs. policia je best 😁

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri