Connect with us

Spravodajstvo

Na trh prichádza výrazne inovovaná Vespa GTS a GTS Super

Publikovaný

on

Športovo ladená modelová rada skútrov Vespa GTS sa dočkala výrazných úprav, ktoré posúvajú tento skúter technologicky na novú úroveň. Tradičná konštrukcia a dizajn, ktorý sa namiesto plastov stále spolieha na staré dobré železo a plech ukrýva niekoľko moderných technológii, ktoré sa objavili na exkluzívnej verzii 946 alebo novom modeli Primavera.

Novinkou tak je systém odpruženia predného kolesa ESS, ktorý zostáva verný konceptu jednoramennej prednej vidlice, no vďaka novému uchteniu pružiny dokáže znížiť trenie vznikajúce pri pohybe pružiny až o polovicu. Ďalšou dôležitou novinkou bude možnosť vybaviť skúter novým 2-kanálovým protiblokovacím brzdným systémom ABS a elektronickou trakčnou kontrolou ASR. Na svoje si prídu aj milovníci multimediálnych technológii. Model GTS prichádza s elektronickou platformou Vespa Multimedia Platform, ktorá vám umožní pripojiť si na skúter svoj smartfon, ktorý sa premení na palubný počítač a sprístupní vám ďalšie údaje spojené s prevádzkou skútra.

Na novom skútri nájdete množstvo ďalších noviniek v podobe LED-lámp použitých na smerovkách, kombinovanej digitálnej prístrojovke alebo prepracovanom podsedlovom úložnom priestore. Samozrejme, nechýba bohatá doplnková výbava.

Vespa GTSGTS Super bude ponúkaná s dvojicou motorov o objeme 300125 ccm.

Na trh prichádza výrazne inovovaná Vespa GTS a GTS Super

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri