Connect with us

Spravodajstvo

Nazabudni na toto – sezóna je tu!

Publikovaný

on

Interphone

Kamera KITVISION ROUSH HD100W
Načo sú ti zážitky na cestách, keď ich nemáš zdokumentované. Hľadáš super kameru za vynikajúcu cenu? Tak porozmýšľaj nad týmto: KITVISION ROUSH HD100W. Full HD kamera je absolútne univerzálna a použiteľná vo všetkých ročných obdobiach. Cez leto ju pripevníš na motocykel či prilbu, nezľakne sa vodného skútra, cez zimu lyží a mrazu. Je teda samozrejme outdoorová.  Výhodou je 170° širokouhlý objektív s 10-násobným digitálnym zoomom. Fotografie zachytáva 5 MPx  kamerou v niekoľkých režimoch. Dokáže natáčať bez problémov vysokorýchlostné scény a jej výdrž je až 2,5 h nahrávania. V základnej výbave obsahuje držiak na prilbu, popruh na riadidlá, nastaviteľný 90° adaptér s foto závitom a aj neoprénové puzdro.
Wifi konektivita – umožní bezdátový prenos nahraných záznamov a výborne komunikuje so smartfónmi  v prípade ak chcete pridať záznam, či fotografiu k e-mailu, či inej odchádzajúcej správe. Pokiaľ si do smartfónu nainštalujete aplikáciu „Action+“, displej telefónu môže potom slúžiť ako hľadáčik kamery so zobrazením aktuálne nahrávanej či fotografovanej scény. Cez mobil záznam spustíte i zastavíte a vstavaný G-senzor nasníma záber vždy v správnej polohe.

Tech. parametre:
– Full HD odolná outdoorová kamera
– 1080p/30FPS alebo 720p/60FPS záznam
– 5 MPx objektív pre fotografie
– záznam na microSD / microSDHC
– zabudovaná batéria, výdrž až 2,5 hodiny nahrávania
– záznam videí vo formáte MPEG4, kompresia H.264
– zabudované pripojenie Wi-Fi
– možnosť správy kamery prostredníctvom prístrojov Apple iPhone a telefónov s OS Android
– farby: čierna a strieborná

Cena: 200 eur

 

INTERPHONE F4XT + puzdro SMGPS54 teraz za super cenu 129 Eur

Super akcia na F4XT – pokiaľ ste doteraz váhali či komunikáciu áno, alebo nie, tak teraz prišiel ten správny čas. Profesionálny intercom INTERPHONE F4XT + puzdro SMGPS54 je teraz za super cenu 129 Eur. INTERPHONE F4XT je inovovaný model ktorý poskytuje množstvo najnovších technológií. Disponuje hlavne intuitívnym ovládaním a full duplexnou komunikáciou s DSP filtrom, čo v praxi znamená, že zariadenie potláča šum vetra a zároveň redukuje i šum vetra pri používaní mikrofónu. Automatická regulácia zvuku podľa hluku okolia a rýchlosti jazdy je v tejto triede samozrejmosťou. Nezabudnime na modernizovaný konektor s možnosťou montáže a napojenia do všetkých značiek a typov prilieb.  Prostredníctvom Bleutooth® pripojenia môžete dostávať príkazy z GPS priamo do prilby a je dostupná vo verzii samostatne alebo pre dvoch. Dual Phone funkcia umožní spojiť až 2 telefóny naraz. Aktívne využitie prístroja bez nabíjania je 12 hodín, pohotovostný režim prístroja až 700 hodín. Doba nabíjania 3 hodiny.

Puzdro CellularLine Interphone SMGPS54 Je určené do extrémnych situácií pre ochranu vášho zariadenia. Pretože je univerzálne, môžete ho použiť tak pre  smartfón, ako i GPS do veľkosti 5,4“ – teda skoro na úplne všetko. Hĺbku puzdra si regulujete výstelkami, ktoré sú jeho výbavou a výstelky vám zabezpečia, aby sa vaše zariadenie v puzdre nepohybovalo a zároveň aby dotykový displej čo najlepšie priliehal k fólii. Puzdro môžete použiť nie len na motorke, ale napríklad pri raftingu, či iných „mokrých“ športoch, pretože je vodeodolné. Zároveň disponuje vodotesným otvorom pre prevlečenie napájacieho kábla. Puzdro obsahuje: výstelky, sadu na použitie na riadidlá motocykla či ATV, a šnúrku na krk. Jeho cena sólo je 35 Eur.

www.interphone.sk
Autor: Vlado Brniak, foto: Interphone a archív Motomedia
Článok bol publikovaný v časopise Motomagazín 6/2014.

Nazabudni na toto – sezóna je tu!

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri