Connect with us

Podujatia

Nemecký Elefantentreffen 2008 opäť so slovenskou účasťou

Publikovaný

on

Elefantentreffen 2008

Tak ako sme sa ešte minulý rok rozhodli, tento rok sme opätovne zavítali na Elefant.
Na 52. ročník s nami šiel aj Džono z Trnavy. A hoci sa to nezdá, odjazdil to tam aj naspäť vo veľkom štýle na svojej H-D Glide. Odchádzali sme vo štvrtok ráno okolo 10.00 po dobrých raňajkách v Clubhause na Janíčkoch. Ja s Džonom na H-D-éčkach, za nami Steiny, Káblik a Ofroud na karavane s vozíkom a kolónu uzatváral Džonov mechanik Pyco s dodávkovým meďákom. Cez Hohenau sme do Viedne dorazili, dodržiavajúc predpisy, takmer po hodine a pol. Keďže bolo slnečné počko, dohodli sme sa, že mys motorkami potiahneme rýchlejšie a stretko bude až na benzínke v Dunajskom údolí pri Passau. O 15,30h sme sa tam po nádherných viac ako 300km jazde stretli a už o pol hodinu sme boli na záchytnom parkovisku pre kotlom v Solle.

Hoci nebola veľká zima, stále niečo nad nulou, pomerne rýchlo sme rozložili tábor/jeden stan pre mňa a úprava karavanu pre ostatných, prikúrili sme rumom s miešaným medom a vykročili do centra diania. Bol štvrtok a ľudí bolo tak do 2/3 proti obvyklému sobotnému času, takže žiadna tlačenica. Mašiny sme s Džonom odstavili pri vchode a konštatovali, že H-D-čiek nebolo viac ako päť, naše kredence však len dva. S potešením sme sa zvítali s ľuďmi s ktorými sa už viac rokov vídavame iba tu, veď taký Janči a Šeďo tu boli už 4 x,Ofrouďák 5x a ja ťahám sedmičku /všetko Kraken/, takže pomaly tu začíname mať domovské práva. Najviac sa tu však rozvíja česká komunita, z roka na rok je ich tu viac. Sú to výborné partie a za obdiv a uznanie stojí, že niektorí sem npr. tento rok šli viac ako 350 km na ?Štadiónoch?. Z piatku na sobotu nám trochu nasnežilo – niečo ako pocukrované parené buchty, ale teplota nešla pod -5°C, cez deň sme zasa boli v pluse. Pyco urobil grilované jednohubky, ktoré nám chutili takmer tak ako alkoholické tekutiny. Po obede sme sa potúžili spánkom a o 17.00 h sme znovu vyrazili do kotla. Neprekonateľnú prekážku nám však pri vchode vytvoril IMBIS bar a Václav s dvomi priateľmi /bývalé Divé Svine/, kde sme viac-menej strávili zvyšok večera. Do tohto dňa najväčšou zábavou v uvedenom prírodnom bare boli tackajúci sa, či spievajúci návštevníci. Iba Pycovi s Ofrouďákom, za pomoci Káblika, a podpory rumu s medom sa podarilo presvedčiť jednu návštevníčku mladšieho veku a relatívne pozerania hodného vzhľadu k erotickej šou na stole. Erotika na zrazoch vonku býva len veľmi ľahká, prevedenie u nás je proti tomu ťažký hard. Napriek tomu, kreativita Ofrouďáka a nápoj Káblika dievčatko… volajme ju Ička…, tak jej nakoniec skandoval celý bar čítajúci takmer 150 ľudí, doviedla k výkonu, ktorý by ju vyniesol na piedestál nejednej súťaže mokré tričko…proste…pobavili šme še…aj ona…jediný kto sa bavil málo, bol jej priateľ, chvíľami sa dokonca aj mračil. Na flek sme sa vrátili v sobotu nad ránom a tak namiesto o 09.00 h sme odchádzali až okolo desiatej. Motorkársky najvyšší nás mal kvôli Ičke rád a tak nám doprial na cestu slniečko a už o 17.00 h sme boli domenko. Tešíme sa na budúci rok a dúfame, že bude viacej snehu.

PS: Novinárom z týždenníka so šťastným číslom odkazujeme, že sú patrioti, článok dobrý, fotky dobré, o Slovensku iba toľko, že tam bol Jozef,…trochu málo…ale inak, ak by chceli, Jozef bude aj na Slovensku a to 19. marca…

Autor: Advokát, KRAKEN CCC 999
Foto: www.kraken.sk

Elefantentreffen 2008

Advertisement

11 komentárov

1 komentár

 1. Roland

  5. februára 2008 at 17:39

  UZ JE SEZONA? 😶

 2. Steinar

  6. februára 2008 at 8:04

  Sezóna niekedy skončila? 😁

 3. sebko

  6. februára 2008 at 9:41

  Zaujimave … brrr

 4. tikac

  6. februára 2008 at 14:40

  Raz sa tam musim vybrat 😈

 5. Lehy

  6. februára 2008 at 14:44

  Tiko,ale až keď budeš mať kufor 😁 😁

 6. Steinar

  7. februára 2008 at 6:59

  Tiko..ze by sme si to na rok struhli na maroškoch? 🤣

 7. tikac

  7. februára 2008 at 14:52

  A co by nie…. 😀

  s kuframi sa mi pojde jedna basen 😇

 8. yagiza

  8. februára 2008 at 14:45

  To ma tesi ze nebol sneh. to znamena ze globalne oteplovanie sa uz zacina byt v zelanom stadiu na moju uzcast. Dnes som sa o tom bavila s mojim mechanikom. on bol niekedy koncom sedemdesiatych rokov na svojej BSA. vraj to bolo jeden cas take popularne ze pustali len ludi ktori prisli na moto.

  diky za clanok.

  inak nechapem tejto forke:

  [linka]

 9. Steinar

  11. februára 2008 at 14:12

  Yagaza: toto mali česi pri stane..lakali tak krásne ženy do svojho stanu, mimochodom, ziadne krasne zeny som tam nevidel 😀

 10. yagiza

  11. februára 2008 at 16:09

  Steinar 🤣 nalakali aspon niekoho, ked pekne zeny absentovali? 😀

 11. Steinar

  11. februára 2008 at 16:20

  Myslím, že ne 😁

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri