Connect with us

Spravodajstvo

Online správy ? Ducati Streetfighter je na svete (Eicma Miláno 2008)

Publikovaný

on

Miláno 3.11.2008

Ducati z roka a rok expanduje a samozrejmosťou je, že na milánskej výstave Eicma svetovému a predovšetkým talianskemu publiku vždy niečo naservíruje a vždy je to niečo, čo je viac ako len sériové, alebo tuctové.

Ducati Streetfighter

Motocykel ktorý vzbudzuje rešpekt hneď na prvý pohľad. Motor použitý zo sériového supešportu 1098 je samozrejme naladený do streetfighter režimu, to znamená záber priamo odspodu, aj keď vrchol výkonu je až pri 9 500 ot./min. 155 koní je pre nahý model viac ako by potreboval a že práve tento model bude opäť bescelerom v konkurencii naháčov, svedčí práve fakt, že po charizmatickej 1098 a 848, agresívnom malom i veľkom modeli Monster nastupuje dizajnový úlet v podobe 1098 Streetfighter. A je to extrém, ktorý hneď na prvý pohľad zaujme sebavedomím dizajnom, špičkovými dielmi z dielne Marcechini, Brembo, Showa, Ohlins, ktorými práve disponujú modely vyššej rady ako sú Ducati 1098 a 1098 S a navyše tým, že podobný model v histórii Ducati nenájdete. Model 1098 Streetfighter bude produkovaný v základnej verzii a vo verzii S. Základná ? verzia je v mnohom podobná po výkonovej a podvozkovej stránke s modelom 1098 a model S je obdobný s 1098 S. Oba sú sériovo vybavené trakčnou kontrolou a na tlačovej konferencii dnes večer /3.11./ získala neuveriteľný aplauz a stala sa hviezdou večera.

Ducati 1198 a a 1098 R Bailyss

Tesne pred tým, ako sme tlieskali novému modelu Streetfighter na scénu prišla Ducati 1198 a 1098 R Baylis. Model 1198 S je vlastne 1098 S s malými rozdielmi, ktoré sa odrazili hlavne vo zväčšenom objeme o 100 ccm a tým pádom aj výkone cca o 10 k. Model 1098 R Bayliss ? je limitovaná séria v krásnych farbách športových farbách superbike. Do vena dostali systém trakčnej kontroly a samozrejme, že rozdielov je ďaleko viac, ale nie všetko vám povieme teraz a hlavne aj preto, lebo sme zatiaľ neobdržali press materiály. Zatiaľ ponúkame aspoň fotogalériu priamo z tlačovej konferencie z Milána. Za zmienku stojí určite napinák, ktorý nám Ducati pripravila, keď si všetci novinári mysleli, že v prilbe na 1098 R sedí sám Troy Bayliss. Nebol to on a sklamanie obecenstva bolo veľké, nakoniec sme sa tomu všetci zasmiali.

Red. Motomagazín & Motocykel.sk

Ducati Streetfighter je na svete

Online správy ? Ducati Streetfighter je na svete

Advertisement

6 komentárov

1 komentár

 1. joshua

  3. novembra 2008 at 22:46

  Chlapci vy sa spamatajte. tolko gramatickych chyb a preklepov. a toto su fotky? tie cervene cmuhy rozmazane? co veta to perla.
  toto je magazin o motorkach alebo novy cas?

  skvela praca, gratulujem!

 2. kxbibo

  4. novembra 2008 at 6:55

  Pekné motorky, ale tie fotky sú naozaj hrozné. 😕

 3. ogard

  4. novembra 2008 at 9:01

  Podstatne lepsie fotky z Milana na strankach tohoto Svedskeho dealera Ducati.
  Nalavo v menu vybrat „MILANO“

  [linka]

 4. packy

  4. novembra 2008 at 10:40

  A skontroloval si dealera aj finskeho, norskeho a danskeho???? 🤐 😈 🤣 😉

 5. ogard

  4. novembra 2008 at 13:41

  Bezevseho… dokonca aj katarskeho, maledivskeho aj ekvadorskeho, by si neverila ake zaujimavosti sa tam docitas 😈 😁

 6. VladiB

  6. novembra 2008 at 11:53

  No až dnes sme v redakcii a môžeme sa venovať diskusii viac. K Ducati – bola písaná priamo v teréne doslova na kolenách. Ide o to priniesť bleskovú informáciu priamo z tlačovky. Preklepy pri rýchlej práci vzniknú vždy, fotky sú zo zatemnenej miestnosti, naplnenej dymom kvôli efektu. Švédsky díler má foto z dílerskej konferencie z iného miesta. Tak aspoň na fotkách vidíte ako to na tlačovke vyzerá.

  joshuaO tebe moc nevieme, ale človek čo rozoberá bodky a čiarky z bleskovej informácie namiesto toho aby ocenil prezentáciu nových modelov asi s motorkami nemá nič spoločné o to viac, že ako člen si sa účelovo zaregistroval práve kvôli tomuto príspevku … od veci???

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri