Connect with us

Podujatia

Sedem šťastných informácií o Haličskej Motorkárni

Publikovaný

on

• 1. Haličská Motorkáreň sa koná už po piaty krát v Haliči pri Lučenci v okolí Zbrojnice s.r.o. 15. 5. 2010. Sme jediné európske stretnutie motoriek bez rozdielu veku, objemu, značky a veľkosti motorky.

• 2. V cene 10€ pri zápise máte obed, večeru, raňajky, tričko a CD zo 4. Haličskej Motorkárne.

• 3. Ubytovanie je v penziónoch v Haliči a okolí, ale je zabezpečené aj tzv. sparťanské ubytovanie (telocvičňa ZŠ a budova Soľného úradu), na to Vám stačí karimatka a spacák, priestory sú zabezpečené za symbolickú cenu 1€. Vieme tam prespať cca 300 ľudí. Opätovne je zabezpečený priestor na stanovanie a samozrejme priestory, kde budú strážené Vaše motorky.

• 4. Posilnili sme bezpečnostnú zložku a o poriadok sa bude starať tím ľudí, vlani sme podcenili mladých pivomoplodnených motorkárov, ktorí dostali chuť sa voziť a bolo zle… keď sa rozhodnete prísť zabavte sa a o motorky sa Vám postaráme.

• 5. Program je opäť bohatý so súťažami, prekvapením a samozrejme perfektná cena v tombole.

• 6. Keďže sme jediné stretnutie v Európe bez rozdielu veku motorky vzhľadom k úcte a šedinám našich veteránov bude náš klasický výjazd do Lučenca a späť. Kvôli bezpečnosti opäť bude zabezpečovaný policajným doprovodom. Pre Vás čo chcete spoznať okolie Haliče je pripravený vzápätí po ňom špeciálny výjazd, po naozaj interesantnej trase.

• 7. Máme špeciálnu ponuku pre Vás čo máte malé moto-kluby a chcete sa prezentovať. Ponúkame vám priestor, zabezpečíme stánok, vy si len prineste fotky prípadne videá z Vašich akciíí a urobte si napríklad DevilriderMOTOklub prezentation.

Podrobnejšie info získate na [linka] .

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. AIR

    9. apríla 2010 at 19:54

    Verim tomu, ze akcia bude vydarena ako aj minuly rok 🙂 🙂 🙂

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri