Connect with us

Spravodajstvo

Streetfighter budúcnosti? BMW R 1000 RS

Publikovaný

on

Najvyhľadávanejšia, najospevovanejšia a pritom tak nenávidená skupina motocyklov sú športové naháče – Streetfighter. Všetky tieto motocykle majú rovnaké korene a to medzi superšportmi. Ich motor, ktorý je nadupadý obrovským výkonom sa ocitá v šate civilného naháča.

BMW R 1000 RS
Nemecký dizajnér menom Oberdan Bezzi vytvoril fotomontáž z motocykla BMW S 1000 RR, ako by približne mohla vyzerať jeho nahá verzia. Najväčšie zmeny môžete očakávať v prednej časti a chýbajúcej kapotáži, nových budíkov, riadidiel, krytov na chladiči a ďalších drobných dizajnérskych prvkov. Do budúcna by to mohol byť zaujímavý projekt, ktorý tejto nemeckej značke chýba a rozšíril by tak svoju ponuku o ďalší veľký trhák.

Konkurencia, ktoré už poznáme…
Ozajstných extrémistov, ktorí vychádzajú zo superšportov musíte hľadať predovšetkým medzi európskymi značkami a či už je to Ducati Streetfighter, Aprilia Tuono, poprípade KTM Superduke, tak BMW by sa ocitlo skutočne v exkluzívnom klube. Vychádzajúc však z úspechu superbiku BMW S 1000 RR, ktorý momentálne ovládol túto kategóriu, tak poriadny streetfighter by mohol s konkurenciou urobiť to isté.

Muscle bikes

Advertisement

2 komentáre

2 Comments

 1. AIR

  10. septembra 2010 at 16:19

  A zasa jeden prekrasny prostriedok ako si zabezpecit exkluzivny odchod z tohto sveta 🤣 🤣 🤣

  krasny nahacik 👍 👍 👍

 2. AIR

  10. septembra 2010 at 16:23

  Ale ta Aprilia sa mi aj tak paci viac 🙂 🙂 🙂

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri