Connect with us

Podujatia

Štýlové motorky na Bikes in Town už 5. septembra 2015

Publikovaný

on

Motorky, umenie, kultúra a adrenalínové aktivity. Toto spojenie vo svete funguje dosť dlho. Práve Bikes in Town ti prináša toto netradičné a u nás ojedinelé spojenie upravených motoriek, koncertov, výstavy fotografií a surfingu. Motorky a aktivity, na prvý pohľad spolu nesúvisiace, budú 5. septembra 2015areáli Divokej Vody v Čunove tým hlavným lákadlom.

Výstava špeciálne upravených motoriek a koncerty sú samozrejme zadarmo. Na Slovensko prichádza trend upravených motoriek, umenia, dizajnu a s tým spojený životný štýl. Hovoria ti niečo motorky ako Cafe Racer, Custom, Oldschool Classic, Scrambler, alebo Tracker? Ide o štýlovo upravené motorky, historické kúsky a špeciality upravené na mieru, ktoré na slovenských cestách tak často nevidíš. Práve na Bikes in Town si ich môžeš pozrieť zblízka a nechať sa očariť ich šarmom.

Nechceš byť len pasívny pozorovateľ? Máš takto upravenú motorku, alebo si myslíš, že by na akcii nemala chýbať? Tak sa nehanbi a príď ju ukázať. Napíš nám mail na info@bikesintown.com, pripoj fotografiu tvojej motorky so základnými údajmi a aj tvoja motorka sa môže stať súčasťou jedinečnej výstavy. Ak máš vo svojom okolí kamaráta, ktorý takú motorku vlastní, tak mu prosím daj o nás vedieť, budeme radi, keď nás bude čo najviac.

POZOR nemusíš byť žiadny profesionálny úpravca motoriek, aby tvoja motorka bola vystavená!

Kritériom si iba ty, tvoja vášeň a tvoja garáž –  je úplne jedno, či máš Simpson, Babettu, Vespu, Harley, Moto Guzzi, Ducati, BMW, Yamahu alebo starého Peráka. Už teraz sa nám hlási veľké množstvo zaujímavých kúskov z vašich garáži. Sme veľmi radi, že si nenecháte ujsť túto jedinečnú možnosť ukázať verejnosti vaše skvosty. Ešte stále ostáva niekoľko miest voľných, tak neváhaj a prihlás svoju motorku.

Program Bikes in Town 2015:

12:00 – 20:00 výstava motoriek

12:00 – 17:00 river surfing session

15:00 – 16:00 Eleven Hill – live

16:00 – 17:00 skate mini ramp session

17:00 – 18:00 Lucifers – live

18:00 – 19:00 skate mini ramp session

20:00 – 21:00 Billy Barman – live

21:00 – 00:00 Dj’s

Poznámka: river surfing, skate mini ramp session, výstava fotografií a live koncerty budú prebiehať súčasne s výstavou motoriek v areáli Divokej vody.

Bikes in Town 2015
Areál Divoká Voda Čunovo, 5. septembra 2015

WEB: http://www.bikesintown.com
FB: Bikes in Town
Prihlasovanie motoriek: info@bikesintown.com

Štýlové motorky na Bikes in Town už 5. septembra 2015

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri