Connect with us

Spravodajstvo

Súťaž o skúter Rally 125

Publikovaný

on

Dňom 9. januára 2006 do 30.4.2006 motocyklový portál exebat.sk a Kimi moto s.r.o. vyhlásili súťaž o taliansky skúter Rally 125. Sponzorom súťaže bola firma Kimi moto s.r.o.. Firma sa zaoberá predajom motocyklov po celej Slovenskej republike a aj vývozom do zahraničia, Čiech a Maďarska. To, že spoločnosť Kimi chce ponúkať svojím zákazníkom vždy len tie najlepšie služby dokazuje tým, že svojich dílerov podrobuje školeniam na ktorých sa informujú o nových produktoch a tým zákazníkom ponúkaju len aktuálne informácie a produkty.

kimi

Súťaž mediálne podporili

motomagazin.sk moto-magazin.sk – MOTOMEDIA agency – ZDRUŽENIE. Vydavateľ mesačníka Motomagazín a Slovenských motocyklových novín, ktorý už šiesty rok prináša motorkárom najčerstvejšie informácie zo sveta na dvoch kolesách.
Na stánkoch nájdete vždy od 15-teho v mesiaci.

autovia.sk autovia.sk ? Najväčší autobazár slovenského internetu. Denne tisícky nových a jazdených vozidiel na predaj. casopis.autovia.sk ? Novinky, testy, autosalóny, autokatalóg, videá… všetko o autách na jednom mieste.

mobilomania.sk mobilomania.sk – Polyfonické zvonenia, realtóny, java hry, bezplatné obrázky a šetriče a mnoho iného pre tvoj mobilný telefón.


mtbiker.sk mtbiker.sk – denne zo sveta horskej cyklistiky. Články, recenzie, hmotnosti komponentov, diskusia, bazár, fotogaléria, ankety, slovník, cyklotrasy, akcie a mnoho iného zamerané na horských cyklistov

pozri.sk pozri.sk – Katalóg www stránok, inzercia, správy, počasie, zábava, fórum, kino
a TV tipy, dovolenka na jednom mieste!

vodicak.sk vodicak.sk – On line testy na vodičké oprávnenia všetkých skupín na internete. Testy sú jedinečné tým, že ani jeden vygenerovaný test nie je zhodný s tým predchádzajúcim. Testy sa generujú náhodne podľa určitých pravidiel, aby overili vaše vedomosti takým spôsobom, ako skutočné testy na získanie vod. oprávnenia.

turiecinfo.sk turiecinfo.sk – Informačný systém Turca, ktorý Vám šetrí čas i peniaze. Svojim návštevníkom ponúka prehľad ubytovania, služieb a obchodu v Turci. Informácie o zvýhodnených cenách tovarov a služieb, ako aj prehľad pripravovaných akcií v Turci.

 

Štatistiky súťaže

Celkom sa zúčastnilo : 844
Správnych odpovedí: 628, čo tvorilo 74% z celkových odpovedí

Štatistiky podľa kraja

Kraj
Súťažilo
Správne
Úspešnosť
Banskobystrický
86
62
72%
Bratislavský
147
110
75%
Košický
93
63
68%
Nitriansky
124
96
77%
Prešovský
98
70
71%
Trenčiansky
93
71
76%
Trnavský
70
53
76%
Žilinský
133
103
77%

Dňa 1.5.2006 bol za účasti zástupcu firmy Kimi moto s.r.o. vylosovaný výherca. Šťastným majiteľom nového skútra sa stala pani Viera Kršiaková z Hriňovej. (Na fotografii vľavo) Srdečne blahoželáme.

01

3 komentáre

3 Comments

 1. Vadim

  25. mája 2006 at 4:38

  eXeBaT: Košice a Prešov najnižšia úspešnosť? Čo sa to tam na tom východe deje? 🤐

 2. Natalka

  8. júna 2006 at 12:41

  tete gratulujem k výhre!!!! A trošku aj závidím 😀
  Nech skútrik slúži v zdraví…..

 3. dusik

  8. júna 2006 at 12:55

  eXeBaT nabudúce by si sa mohol dohodnúť s Hondou a hlavná cena by mohla byť nová CBR 1000 😁 Myslím, že tých odpovedí by bolo oveľaaaaaaaa viacej 😎

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri