Connect with us

Spravodajstvo

Tajné preteky už v túto sobotu!

Publikovaný

on

Nitrianske tajné preteky

Poznáš ten problém ?! Chceš sa ísť odviesť, no nie je akurát s kým, už si myslíš, že si všade bol a všetko videl. Na trojdňový zraz nemáš čas, prípadne Ťa zrazy nebavia a len tak ísť bezcieľne na kofolu 100 km tiež nie je bohviečo.

Tak práve pre teba sme „oprášili“ NITRIANSKE TAJNÉ PRETEKY. Predtým sme ich organizovali v rokoch 2003 až 2006. No a v roku 2014 sme ich pripravili hneď 3 krát , ale ako samostatné preteky, takže účasť na všetkých nie je povinná – nie je to seriál, no keď ti zachutia tak ich aj zo zvedavosti nevynecháš ani raz. Takže teraz budú 8.8.2015 v sobotu .

Sú to motocyklové preteky zamerané na turistiku, zábavu formou rôznych súťaží a spoznávanie krás Slovenska. Na cca 300 km „tajnom“ okruhu v okolí Nitry a niekde po Západnom Slovensku sa jazdí s postupným odtajnovaním trasy systémom – z bodu A do bodu B a tam sa dozvieš bod C atď. až do cieľa . Na každom stanovisku pretekára čaká nejaké prekvapenie formou bodovanej súťaže. Každý pretekár sa snaží získať čo najmenší počet trestných bodov. Ten s najmenším počtom bodov vyhráva. Preteky sú vhodné pre všetky kategórie motocyklov a vekovej hladiny. Takže nie je to určené len pre „jogurťákov“ ale aj „choprákov“, skútristov a veľkých turistov.
Nepreteká sa na rýchlosť a čas !!! Každý zodpovedá sám za seba – tak ako je to v bežnej cestnej premávke.

Takže v poradí 4.preteky – 8.8.2015  v SOBOTU

Registrácia pretekárov je v deň pretekov od 9-10 hod. na LETISKU v Nitre – Janíkovciach . ( prípadne prihláškou formou e-mailu na mk-fenix@mk-fenix.sk – info na www.mk-fenix.sk , či na našom facebooku Motoklub Fénix) Štart začína postupne od 10,00 hod. Keď sa po odštarovaní dáte do skupiniek ako kamaráti, v pohode – je to dovolené, ba priam je to vhodné – aspoň sa pri súťažiach môžete zabaviť jeden na druhom.

Na absolvovanie celej dráhy sa určí s dostatočnou časovou rezervou určitý celkový limit na dojazd po odštartovaní posledného pretekára napr. 6 hodín. Po absolvovaní všetkých stanovísk a súťaží sa vyhodnotenie bude konať v Clubhouse Motoklubu FÉNIX na Krčméryho 2, NITRA ( v areáli Základnej školy ) kde pre tých čo sa nebudú ponáhľať domov bude pokračovať voľná zábava pri vatre , dobrej hudbe až do rána. Určite sa nájde aj niečo pod zub.

Takže tí čo ste sa kedysi boli na NITRIANSKYCH TAJNÝCH PRETEKOCH už povoziť tak si príďte zaspomínať a tí čo ste ešte neboli tak sa príďte zabaviť a hlavne si dobre zajazdiť.

Tešíme sa na Vás – členovia MK FÉNIX z Nitry

FÉNIX Motoklub – Slovenský zväz technických športov ZO
Šúdolská 81, 949 11 NITRA
Clubhouse: Krčméryho 2 , NITRA ( v areáli Základnej školy )
www.mk-fenix.sk , e-mail: mk-fenix@mk-fenix.sk mobil: 0911/661312

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri