Connect with us

Spravodajstvo

Touratech má unikátne sedadlá

Publikovaný

on

Sedadlá na motorku s technológiou DriRide, to je novinka od Touratech-u. Ostaňte v suchu so sedadlami Touratech s exkluzívnou technológiou DriRide™. Vaše motocyklové oblečenie je dizajnované na odvod potu od tela, nebráňte mu v tom na inkriminovaných miestach sedadlom.

Vyvinuté pre Dakar
 Moto sedadlá s DriRide™ technológiou boli firmou Touratech pôvodne vyvinuté pre stroje jazdiace Rally Dakar. S cieľom zabezpečiť jazdcom čo najvyšší komfort pri jazde v extrémnych podmienkach Touratech skúšal viacero technológií a materiálov, aby zabezpečil čo najlepší odvod potu od jazdca, čím sa zvýšil jeho komfort. Postupne sa našlo finálne riešenie, ktoré Touratech pretavil do sedadiel dostupných aj pre bežné motocykle a hlavne adventure turistiku.

Funkčné systémy v jednom celku
Sedadlo na motorku s technológiou DriRide™ od Touratech využíva hneď niekoľko funkčných systémov zladených do jedného celku, aby tak vzniklo pohodlné sedadlo, ktoré však nebráni funkcii motooblečenia odvádzať pot z inkriminovaných miest.
Systém Vapor-Flow™ umožňuje odviesť pot z vášho tela cez oblečenie a vrchnú tkaninu sedadla do priedušnej membrány. Pot, presnejšie jeho pary, potom unikajú cez sedadlo, hlavne po jeho stranách ďalej do ovzdušia a vy ostávate v suchu bez zaparených sedacích častí tela.

Je priedušné, vodu ale nenasáva
Aj napriek tomu, že je sedadlo priedušné, vodu odpudzuje. DriRide™ sedadlo Touratech je totiž kryté pevnou vrstvou Rain-Block™ zabezpečujúcou úplnú vodotesnosť sedadla. Vrstva Rain-Block™ prepustí iba malé molekuly vodnej pary (potu), skrátka pracuje ako membrána vo funkčnom motooblečení. Kvapky vody po sedadle doslova stekajú. Komfort pri dlhom sedení na motocyklovom sedadle zabezpečí spodná vrstva Ergo-Response™.  Tá je navrhnutá a vytvarovaná tak, aby napomohla jazdcovi získať optimálnu jazdnú pozíciu. Vďaka Ergo-Response™ výplni moto sedadla sedíte správne na jeho povrchu a nie utopený v mäkkej pene. DriRide™ sedadlo je teda optimálne tvarované, nevznikajú na ňom body, ktoré by jazdca nepríjemne tlačili a hmotnosť jazdca je rovnomerne rozložená, čo pri celodennej jazde značne zvyšuje komfort. 

Dovozca / predajca v SR:
Touratech Slovakia
Tel: +421-905-790246
Email:
info@touratech.sk
Official Web: www.touratech.sk
Článok je publikovaný v časopise Motomagazín 5/2015.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri