Connect with us

Spravodajstvo

Yamaha predstavila nový cruiser Bolt

Publikovaný

on

Yamaha si na odhalenie svojho najnovšieho cruisera vybrala naozaj originálne miesto a nový model s označením Yamaha Bolt bol predstavený počas práve prebiehajúceho podujatia Daytona Bike Week 2013 na Floride.

Nový model je poháňaný dvojvalcom o objeme 942 ccm, ktorý nájdete aj na modeli Midnight Star 950 a svojim dizajnom zapadá do klasického štýlu „bobber“. Jednoduché línie a minimalistické poňatie dizajnu a doplnkov sú pre tento typ motocyklov charakteristické. Čierna matná farba dominuje nielen motoru ale aj podvozku a dotvára tak celkovo vydarený dizajn. V ponuke Yamahy sa objaví aj „R“ verzia tohto modelu, ktorá ponúkne kvalitnejšie komponenty zadného pruženia a iné farebné kombinácie. Motocykel sa v Severnej Amerike dostane do predaja už v apríli, no žiaľ zlou správou je, že o predaji v Európe sa zatiaľ výrobca nezmieňuje, no je pravdepodobné, že si časom tento nový cruiser nájde cestu aj na európsky trh.

Yamaha predstavila nový model Bolt

Advertisement

2 komentáre

2 Comments

  1. Dragon

    14. marca 2013 at 5:23

    Čakal som, že Yamaha vymyslí okrem zovňajšku aj nejaký zaujímavejší motor… Ale nebudem ju hneď na začiatku odsudzovať. Ak bude dobre nastavená cena – tým myslím najmä oproti H-D… potom to môže byť rozhodujúci faktor pre prípadného záujemcu.

  2. RoboNM

    14. marca 2013 at 5:42

    Už sa kopíruje aj sportster? 😶 🤣 som poctený 😀

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri