Connect with us

Spravodajstvo

Yamaha s ďalšou novinkou – prichádza športovo-turistický Tracer 700

Publikovaný

on

Yamaha nás v poslednom období prekvapuje v tom dobrom slova zmysle a motocyklový trh neustále zásobuje atraktívnymi novinkami. Najnovším modelom, ktorý nám Yamaha ukázala je ľahký športový turista Tracer 700, ktorý má práve dnes (20. 4. 2016) svoju oficiálnu premiéru.  

Už nejaký čas sa špekulovalo nad ďalšou novinkou postavenou na základe výborného naháča MT-07 a na internete sa už objavilo zopár záberov prototypu dobrodružného endura, no Yamaha nakoniec predstavila cestnejšie orientovaný Tracer 700. Ľahký a univerzálny turista je postavený na prakticky rovnakom základe ako model MT-07. Základom tak je výborný radový dvojvalec o objeme 689 ccm, ktorý disponuje výkonom 75 k. Vizuálne rozdiely nájdete v podobe 17-litrovej nádrže, chráničov rukovätí  a čelnej kapotáže s manuálne nastaviteľným čelným štítom. Potom je tu predĺžená zadná kyvná vidlica a upravené nastavenia pruženia, ktoré pomáhajú udržiavať stabilitu aj pri jazde so spolujazdcom a plne naloženom motocykli.

Prvé kusy modelu Yamaha Tracer 700 sa na trh dostanú už začiatkom júla a podobne ako v prípade naháča MT-07 môžeme očakávať mimoriadne atraktívnu cenu.

Yamaha s ďalšou novinkou – prichádza športovo-turistický Tracer 700

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri